سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد دولت‌آباد از استادان بسیجی به‌عنوان مدافعان صف نخست نظام و انقلاب یاد کرد که آماده ایثار و فداکاری هستند.

به گزارش چشم برخوار؛ محمد باقری در وبینار تخصصی دفاع مقدس که توسط دانشگاه آزاد اسلامی واحد دولت‌آباد به‌صورت برخط برگزار شد، اظهار کرد: جنگ هشت‌ساله ما یک جنگ کاملاً نابرابر بود. تمام ۳۶ قدرت دنیا مقابل نظام نوپای جمهوری اسلامی ایستادند و با تمام توان خود کشور ما را زیر فشار قرار دادند.

وی عنوان کرد: در چنین شرایطی استادان، دانشجویان، معلمان و دانش‌آموزان درس و دانشگاه و مدرسه را رها کردند و مانند دیگر هم‌وطنان به ندای امام خمینی(ره) لبیک گفتند و در صحنه نبرد حق علیه باطل حاضر شدند و جانفشانی کردند.

سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد دولت‌آباد افزود: امروز نیز مانند سال‌های جنگ و سال‌های پس از آن استادان بسیجی در صف نخست دفاع از نظام و انقلاب آماده ایثار و فداکاری هستند. امیدواریم با همکاری مجموعه‌های بسیج اساتید استان اصفهان و بنیاد حفظ و نشر ارزش‌های دفاع مقدس بتوانیم این سلسله وبینارهای تخصصی در حوزه دفاع مقدس را ادامه دهیم تا استادان و نخبگان بتوانند به نحو احسن از این مطالب استفاده کنند.

مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان اصفهان نیز در این وبینار بیان کرد: مشکلات و تهدیدات همواره از ابتدای انقلاب تاکنون وجود داشته است؛ اما همیشه این توانایی را داشته‌ایم تا تهدیدها را به فرصت تبدیل و ایران اسلامی را بیش از پیش در جهان سرافراز کنیم.

سردار مجتبی شیروانیان با اشاره به بیانات رهبر معظم انقلاب درباره لزوم ورود هنرمندان به حوزه دفاع مقدس اضافه کرد: زندگینامه شهدا و فرماندهان جنگ قابلیت تبدیل به فیلم‌ها، کتاب‌ها و دیگر آثار هنری فاخر را دارد و لازم است هنرمندان به این موضوعات جدی‌تر ورود کنند.

انتهای پیام/