جانشین ناحیه مقاومت بسیج برخوار گفت: مرحله سوم طرح مهر کریمانه با اهدای شش سری جهیزیه و با ۲۳ قلم کالای ایرانی انجام شده است.

به گزارش چشم برخوار؛ سرهنگ حسن ترکی در حاشیه مراسم اهدای جهیزیه به نوعروسان نیازمند درخصوص سومین مرحله طرح مهر کریمانه اظهار کرد: طرح مهر کریمانه با هدف تامین جهیزیه خانواده هایی که سالیان سال در دوران قبل از رفتن به خانه بخت به سر می برند با اقلامی از جمله یخچال، اجاق گاز، لباس شویی، تلویزیون، فرش، پنکه و جارو برقی، سرویس قابلمه و ظروف، کالای خواب، پشتی و پتو و بخاری اهدا می شود.

وی افزود: شاید از نظر برخی افراد این اقلام و جهیزیه بسیار سنگین نباشد اما امکان آغاز زندگی آبرومندانه با این اقلام فراهم است.

جانشین ناحیه مقاومت بسیج شهرستان برخوار تصریح کرد: مرحله سوم این طرح با اهدای شش سری جهیزیه و با ۲۳ قلم کالای عمدتا ایرانی با همکاری خیران محترم و خانواده ها انجام شده است.

سرهنگ ترکی در پایان با بیان اینکه این طرح ادامه خواهد داشت، گفت: شاهد همکاری و همیاری خیرین محترم، مردم عزیز و دیگر نهاد های مرتبط در این قضیه باشیم تا بتوانیم مهم ترین معضل یعنی ازدواج آسان و بدون دغدغه ای را برای مردم عزیز داشته باشیم.

انتهای پیام/