امام جمعه دولت آباد امروز در مراسم نمازجمعه توضیحاتی در خصوص آخرین وضعیت تعلیق اعضای شورای اسلامی شهر دولت آباد داد.

به گزارش چشم برخوار؛حجة الاسلام و المسلمین محمودآبادی امام جمعه دولت‌ آباد در خطبه های نماز جمعه پس از دعوت خود و نمازگزاران به رعایت تقوای الهی، هفته وحدت را تبریک گفت و اظهار کرد: بنا به نقل اهل سنّت ولادت پیامبر گرامی اسلام (ص) دوازدهم ربیع الاول می باشد و بنا به نقل مشهور علمای شیعه هفدهم ربیع الاول.

وجود مقدس پیامبر گرامی اسلام (ص)، آثار و برکات فراوانی دارد که از جمله آنها، رهانیدن بشر از غل و زنجیرهائی است که باعث می شود بشر آزاده شود و زیر بار ظلم و ستم زورگویان نرود. در طول تاریخ تمامی انبیاء الهی، مترفین قوم، یعنی کسانی که اهل دنیا بوده اند و تأثیر گذار در جامعه بوده اند، با پیامبران مخالفت کرده اند و بعضاً به مقابله و جنگ با آنها برخواسته اند. پیامبر گرامی اسلام (ص) هم دشمنان زیادی داشت، جه در طول حیات بابرکت خود و چه بعد از ایشان. معاویه در یک جلسه خصوصی گفته بود که من می خواهم نام محمّد از زبانها برداشته شود. پس در طول تاریخ، پیامبر گرامی اسلام دشمنانی داشته است که به هر طریقی سعی داشته اند چهرۀ این شخصیت بزرگ را خراب کنند. اگر ما می بینیم هر از چند گاهی توهین به وجود مقدس پیامبر گرامی اسلام (ص) می شود در راستای همان اقدامات هدایت گرانه پیامبران الهی بوده است. متأسفانه شاهد حمایت رئیس جمهور فرانسه از توهین کنندۀ به پیامبر گرامی اسلام (ص) بوده ایم که به شدّت این اقدام را محکوم می کنیم و به حقانیت مسیری که خود انتخاب کرده ایم پی می بریم، چون نشان می دهد که اسلام دینی است که پایه های ظلم و ستم آنها را سست می کند.
امام جمعه دولت آباد در ادامه به موضوع تعلیق موقت اعضا شورای شهر دولت آباد پرداخت و اظهار کرد: این مطلب را به جهت شفاف سازی و رفع تهمت از اعضا محترم شورا خدمت شما نمازگزاران بیان می نمایم، اعضا محترم شورا جهت جبران کمبود حقوق ماهانه شهردار سابق مبلغ پنجاه میلیون تومان از بودجه شورا تصویب می کنند که به شهردار سابق بپردازند. انگیزه این آقایان جبران کسر حقوق شهردار بوده است ولی ظاهراً خلاف قانون، که در زمان خود بازررسی تذکراتی می دهد، تا اینکه اخیراً بازرسی از اعضا شورا شکایت می کند، پرونده به دادسرا می رود و طبق قانون ادامه کار شورا معلّق می شود، تا اینکه در دادگاه، قاضی محترم حکم قضائی خود را صادر می کند. این حکم در مرحله بدوی است و اعضا حق اعتراض دارند و نهایتاً در دادگاه تجدید نظر حکم قطعی صادر می شود که امیدواریم دادگاه تجدید نظر یک حکم عادلانه ای را صادر نماید.
حجة الاسلام و المسلمین محمود آبادی افزودند: متأسفانه در این مدّت در فضای مجازی شایعات و تهمتهائی را به اعضا شورای شهر زده اند که واقعاً مصداق آبروریزی مؤمن است، به هر صورت اعضا هم خدماتی داشته اند و هم نقاط ضعف و نباید بخاطر یک خطا آبروی افراد برده شود. در روایت آمده است که؛ «اگر کسی مطلبی را بیان کند و بخواهد آبروی شخصی را ببرد از ولایت خداوند خارج و تحت ولایت شیطان قرار می گیرد». کسانی که با آبروی افراد بازی می کنند بدانند که جای دیگری آبروی آنها خواهد رفت.
خطیب جمعه در پایان خطبه عنوان کرد: سیزده آبان روز ملی مبارزه با استکبار جهانی است، باید در این روز از آمریکای جنایتکار اعلان انزجار نمود ، چون روز به روز دشمنی او با مردم عزیز ایران زیادتر می شود، خصوصاً با وضع تحریمهای ظالمانه و شهادت سردار سلیمانی.