فرمانده سپاه صاحب الزمان(عج) در پیام تبریک هفته بسیج آورده است امروز بسیج با توجه به شرایط جامعه در عرصه فرهنگی و بهداشتی برای آبادانی ایران اسلامی و تأمین سلامت و معیشت مردم مشغول خدمت است.

به گزارش چشم برخوار؛  سرتیپ دوم پاسدارمجتبی فدا، فرمانده سپاه صاحب الزمان(عج) استان اصفهان به مناسبت هفته بسیج پیامی صادر کرد. متن پیام به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

بسیج لشکر مخلص خدا و مظهر عشق، آگاهی، مجاهدت و آمادگی کامل برای سربلند کردن کشور و ملت است و هفته بسیج یادآورِ از خودگذشتگی فرزندان رشید ایران اسلامی است که همواره تمام قد با اخلاص و تعهد، ایفای نقش کرده اند.

بسیج یادگار ارزشمند امام راحل(ره) در ادوار مختلف تاریخ همواره مایه سربلندی، سرافرازی و اقتدار انقلاب اسلامی و اصفهان بوده است.

نقش بسیج و بسیجیان در رخدادهای مختلف اعم از سازندگی، خدمت رسانی، کمک به مردم در بلایای طبیعی مانند سیل، زلزله و امروز در عرصه مبارزه با ویروس کرونا در قالب قرارگاه حافظان سلامت محله در سطح استان اصفهان بی نظیر و شایسته تجلیل است و قطعاً مشارکت جدی در این مسأله انتها ندارد و ان‌شاءالله انتهای آن زمانی است که این بیماری ریشه‌کن شده و جامعه به وضع طبیعی بازگردد.

«بسیج، پیشرو در خدمت و امیدآفرینی» است؛ بسیج همیشه در کنار مردم، همراه مردم و مایه مباهات و افتخار ایران است که در طول هشت سال دفاع مقدس جانانه به وظیفه خود عمل کرد و امروز نیز با توجه به شرایط جامعه در عرصه فرهنگی و بهداشتی برای آبادانی ایران اسلامی و تأمین سلامت و معیشت مردم مشغول خدمت است.

اینجانب هفته بسیج را به همه مردم شریف و شهیدپرور استان اصفهان و بسیجیان عزیز تبریک عرض می کنم و برای فرد فرد عزیزان بسیجی توفیقات روز افزون مسألت می نمایم.

برادر و خادم بسیجیان

مجتبی فدا

فرمانده سپاه حضرت صاحب الزمان(عج) استان اصفهان

انتهای پیام/