رئیس شورای حل اختلاف استان اصفهان از صلح و سازش پرونده ۲۱ میلیارد ریالی در شورای حل اختلاف شهرستان برخوار خبر داد.

به گزارش چشم برخوار؛ سید محمد موسویان رئیس شورای حل اختلاف استان اصفهان با اشاره به صلح و سازش های صورت گرفته در استان، گفت: پرونده‌ای با موضوع اختلاف مالی به مبلغ ۲۱ میلیارد ریال به شعبه ۶ شورای حل اختلاف شهرستان برخوار ارجاع شد.

وی افزود: تحقق صلح و سازش در این پرونده در کنار دیگر پرونده‌های مصالحه از دستاورد‌های مهم شورا‌های حل اختلاف این استان است که حاصل تلاش بی دریغ اعضا و کارکنان این نهاد است.

رئیس شورای حل اختلاف استان اصفهان خاطر نشان کرد: اعضای شعبه ششم شورای حل اختلاف شهرستان برخوار بر اساس وظیفه ذاتی خود در راستای ایجاد صلح و سازش در پرونده‌های ارجاعی، تمام تلاش خود را به کار می‌گیرند.

سید محمد موسویان تصریح کرد: امروز جایگاه شورا‌های حل اختلاف در جامعه و در بین مردم به خوبی تبیین شده و امیدواریم بتوانیم تا پایان سال پرونده‌های بیشتری را به سازش برسانیم.

وی بیان کرد: با ورود کارکنان شعبه ۶ شورای حل اختلاف شهرستان برخوار و دعوت از خواهان و خوانده جهت صلح و سازش، طرفین پرونده در شعبه حاضر شدند، و طرفین پرونده در همان جلسه با همدیگر به توافق رسیدند.

رئیس شورای حل اختلاف استان اصفهان در پایان افزود: با توافق خواهان و خوانده پرونده با صدور گزارش اصلاحی مختومه و به مصالحه رسیدند و پرونده ۲۱ میلیارد ریالی با رضایت دو طرف مختومه شد.

انتهای پیام/