رئیس دانشگاه آزاد اسلامی دولت‌آباد از استفاده ۱۱ دانشگاه آزاد اسلامی و ۲۰ مدرسه در استان اصفهان از بستر آموزش مجازی این واحد دانشگاهی خبرداد.

به گزارش چشم برخوار؛ محمد باقری در آئین استقبال از نودانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی واحد دولت‌آباد که به‌صورت مجازی برگزار شد، اظهار کرد: افتخاری برای این واحد دانشگاهی است که ۱۱ واحد دانشگاه آزاد اسلامی استان اصفهان و ۲۰ مدرسه در این استان از بستر آموزش مجازی این واحد دانشگاهی در ترم جاری استفاده می‌کنند.

وی افزود: با رویکردهای جدید که در دانشگاه آزاد اسلامی شکل گرفته این دانشگاه به دانشگاه حل مسئله تبدیل شده و انتظار از مجموعه استادان و دانشجویان این بوده که به سمت حل معضلات و مشکلات کشور گام بردارند. یکی از دغدغه‌های مهم دانشگاه آزاد اسلامی واحد دولت‌آباد بالا بردن کیفیت آموزشی با تلاش حوزه معاونت علمی و با نقش‌آفرینی در بستر آموزش مجازی به‌صورت کلاس‌های آنلاین و آفلاین در این شرایط است.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد دولت‌آباد اضافه کرد: رویکرد حل مسئله و مشکل در حوزه علم فقط با زبان علم و دانش میسر است. این ظرفیت بین دانشجویان و استادان این واحد دانشگاهی وجود دارد و مجموعه این واحد دانشگاهی با همه توان از این موضوع حمایت خواهد کرد.

باقری درباره طرح پویش ادامه داد: این طرح به‌عنوان طرح ویژه و پیوند دانشگاه با صنعت فرصتی برای دانشجویان است که با پیوستن به این طرح بخشی از فعالیت‌های خود را در صنعت بگذرانند. هسته‌های فناور مستقر در مرکز رشد این واحد دانشگاهی نیز پذیرایی طرح‌ها و ایده‌های نو و خلاقانه هستند تا آنها را به منصه ظهور برساند.

انتهای پیام/