با کلنگ زنی تقاطع غیر هم‌سطح میدان فرزانگان، عملیات عمرانی اولین پروژه مشترک شهرداری های دولت آباد و اصفهان آغاز شد.

به گزارش چشم برخوار؛با کلنگ زنی تقاطع غیر هم‌سطح میدان فرزانگان، عملیات عمرانی اولین پروژه مشترک شهرداری های دولت آباد و اصفهان آغاز شد.

میدان فرزانگان پس از اتصال بلوار جدید الاحداث آسمان، به واسطه قرارگیری در محور شمال به جنوب کشور به یکی از پر تردد ترین میادین استان تبدیل شده که پس از پیگیری های بسیار شورای اسلامی و شهرداری دولت آباد و درخواست های مکرر از مسئولان شهرستانی و استانی و برگزاری جلسات متعدد توسط نماینده محترم شهرستان و حمایت های بی شائبه امام جمعه محترم دولت آباد، فرماندار محترم و شخصیت های تاثیرگذار شهرستان، بالاخره توسط شهرداری و شورای اسلامی شهر اصفهان به رسمیت شناخته شد و لزوم اجرای تقاطع غیر همسطح بر همگان مسجل گردید.

بودجه این تقاطع در ردیف طرح های عمرانی شهرداری های اصفهان و دولت آباد قرار گرفت و پس از انجام تشریفات قانونی پیمانکار خود را شناخت و عدد 44 میلیارد تومان برای این پروژه حیاتی در نظر گرفته شد.

در نهایت کلنگ تقاطع غیر همسطح شهدای ورزشکار(فرزانگان) در 16 بهمن 99 مصادف با ایام الله دهه فجر پیروزی انقلاب اسلامی با حضور حاجی و طغیانی (نمایندگان مجلس)، شهرداران و شوراهای اسلامی شهرهای اصفهان و دولت آباد، رئیس اداره امور مالیاتی استان، فرماندار شهرستان، مدیران و معاونین و ادارات مختلف، اصحاب رسانه و جمع کثیری از مردم در میدان فرزانگان بر زمین زده شد.
لازم به ذکر است پس از تجهیز کارگاه زمانی در حدود 9 ماه برای اتمام این پروژه در نظر گرفته شده است.

پیشاپیش از مردم عزیز بخاطر صبوری و همراهی در زمان انجام پروژه کمال تشکر و سپاسگزاری را می نماییم.

ناصر معینی
عضو شورای اسلامی شهر دولت آباد