همزمان با سراسر کشور، یک واحد مسکونی که برای یکی از معلولین بهزیستی در شهر حبیب آباد برخوار ساخته شده بود، افتتاح شد.

به گزارش چشم برخوار؛ همزمان با سراسر کشور، یک واحد مسکونی که برای یکی از معلولین بهزیستی در شهر حبیب آباد برخوار ساخته شده بود، افتتاح شد

روز سه شنبه ۲۱ بهمن با حضور مدیرکل بهزیستی استان اصفهان، یک واحد مسکونی که برای یکی از مددجویان معلول بهزیستی در شهر حبیب آباد ساخته شده بود، افتتاح شد.

ولی‌الله نصر، مدیرکل بهزیستی استان اصفهان در حاشیه این افتتاحیه و در جمع خبرنگاران گفت: ما امروز به صورت نمادین یکی از ۱۸۲ واحد مسکونی مددجویان بهزیستی که خواست آن ها بوده است را در شهر حبیب آباد برخوار افتتاح کردیم.

وی افزود: ۲۳۸۱ واحد مسکونی در سراسر کشور امروز و به صورت همزمان در آستانه چهل و دومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی افتتاح شد که سهم استان اصفهان ۱۸۲ واحد مسکونی است.

مدیرکل بهزیستی استان اصفهان عنوان کرد: ان شاء الله با کمک سایر دستگاه های زیربط، در راه افتتاح این واحدهای مسکونی، بتوانیم نیاز های مددجویان و معلولین عزیز را بر طرف کنیم.

نصر با بیان اینکه بیش از ۱۵۱ عدد از این ۱۸۲ واحد به خانواده های دارای بیش از ۲ معلول اختصاص یافته است، اظهار کرد: در حال حاضر ۱۲۰۰ معلول را داریم که ان شاء الله بتوانیم خانه دارشان کنیم.

وی همچنین اعتبار این واحد ها را بالغ بر ۱۷ میلیارد تومان عنوان کرد.