باغ ورزشی بانوان شهر دستگرد مورد بازدید مدیر کل محترم دفتر امور بانوان و خانواده استانداری اصفهان قرار گرفت.

به گزارش چشم برخوار؛‍ باغ ورزشی بانوان شهر دستگرد مورد بازدید مدیر کل محترم دفتر امور بانوان و خانواده استانداری اصفهان قرار گرفت.

خانم دکتر فضلی مدیرکل محترم دفتر امور بانوان و خانواده استانداری اصفهان به اتفاق هیأت همراه و با همراهی جناب آقای دکتر بنهری فرماندار محترم شهرستان برخوار صبح امروز ، در شهر دستگرد حضور یافته و با شهردار دستگرد دیدار نمودند.

در این دیدار تجویدی شهردار دستگرد ضمن خیر مقدم به حاضرین ، توضیحاتی را در خصوص باغ ورزشی بانوان شهر که در حال ساخت می باشد ارائه نمود و پس از آن پیرامون رفع موانع و تسریع در روند اتمام این پروژه در حال اجرا بحث و تبادل نظر به میان آمد.

خانم دکتر فضلی ضمن تشکر از شهردار و شورای شهر در خصوص اجرای این پروژه ، قول همکاری و مساعدت جهت کمک به اتمام و بهره برداری زوتر از این پروژه را دادند.

در پایان حاضرین در جلسه با حضور در محل پروژه ضمن بازدید میدانی ، از پیشرفت فیزیکی پروژه دیدن و در جریان فعالیت های عمرانی آن قرار گرفتند.

شایان ذکر است : پروژه در دست احداث باغ ورزشی بانوان شهر دستگرد به مساحت ۲.۳ هکتار ، با بیش از ۶۰ درصد پیشرفت فیزیکی، مراحل تکمیل خود را طی می کند.

انتهای پیام / روابط عمومی شهرداری دستگرد