سرپرست اداره ورزش و جوانان شهرستان برخوار از آغاز ادامه روند ساخت و تکمیل زمین چمن مصنوعی دولت آباد و کلنگ‌زنی احداث زورخانه دولت آباد خبرداد.

به گزارش چشم برخوار؛ علیرضا ربیع سرپرست اداره ورزش و جوانان شهرستان برخوار در حاشیه بازدید میدانی از پروژه‌های ورزشی شهرستان برخوار گفت: زمین چمن مصنوعی دولت آباد یکی از زمین‌های بزرگ چمن مصنوعی می‌باشد که با متراژ ۸۰۵۰ متر مربع در سال‌های قبل به افتتاح رسیده است.

وی افزود: طی بازدیدهایی که در چند روز گذشته باحضور مهرپرور، مهندس ناظر پروژه و مهندس پوستین‌دوز، پیمانکار این پروژه صورت گرفت، مکان رختکن و سرویس بهداشتی این پروژه جانمایی شد و ادامه روند ساخت آغاز شد.

سرپرست اداره ورزش و جوانان شهرستان برخوار اظهار داشت: همچنین در هفته جاری بازدیدی از زمین زورخانه شهر دولت آباد باحضور حاج‌آقا اخروی، رئیس هیئت ورزش‌های پهلوانی و زورخانه‌ای استان صورت گرفت که قرار است این زورخانه در زمینی با متراژ ۵۰۰ متر مربع در خیابان جانبازان شهر دولت آباد احداث شود.

ربیع در ادامه اذعان داشت: این زمین توسط شهرداری دولت آباد جهت احداث گود زورخانه واگذار شده و به همت ورثه مرحوم سید محمود حسینی و جمعی از خیرین و با حمایت مسئولین شهرستان به بهره‌برداری خواهد رسید و در چند روز آینده باحضور مسئولین، کلنگ‌زنی این پروژه صورت خواهد گرفت.

وی در پایان گفت: امیدوارم با تجهیز و ساخت پروژه‌های ورزشی در شهرستان، شاهد شکوفایی استعدادهای جوانان در رشته‌های ورزشی و حضور آنان در میادین ملی و بین المللی باشیم.

انتهای پیام/