از روز پنجشنبه اکیپ های ایست- کنترل عوامل محترم انتظامی در مبادی ورودی شهرستان مستقر و بر اساس مصوبات ستاد ملی مدیریت کرونا از ورود خودروهای با پلاک غیربومی جلوگیری خواهد شد.

به گزارش چشم برخوار؛ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات مردم شریف شهرستان برخوار در شهرالله الاعظم،به اطلاع عُموم شهروندان محترم می رساند متاسفانه روند شیوع بیماری منحوس کرونا در روزهای اخیر تشدید و افزایش تعداد مبتلایان نگرانی های جدی در رابطه با سلامت عمومی ایجاد نموده است و این درحالیست که اخبار واصله و مشاهدات عِینی حاکی از عادی انگاری شرایط بین برخی هم شهرستانی ها و عدم رعایت جدی پروتکل های بهداشتی است… لذا در جهت پیشگیری از تجمعات غیر ضرور بدینوسیله به آگاهی میرساند از تاریخ ۴۰۰/۲/۱ تا اطلاع ثانوی کلیه آرامستان های سطح شهرستان تعطیل و برگزاری هر گونه مراسم و تجمع- بجز تدفین،آنهم با رعایت حداکثری دستورالعمل ها- ممنوع است.

همچنین از روز پنجشنبه اکیپ های ایست- کنترل عوامل محترم انتظامی در مبادی ورودی شهرستان مستقر و بر اساس مصوبات ستاد ملی مدیریت کرونا از ورود خودروهای با پلاک غیربومی جلوگیری خواهد شد.

انشالله با همراهی و همکاری عُموم مردم شریف و مسئولین شهرستانی از وضعیت حاضر خارج و پیک فعلی بیماری را با کمترین آسیب پشت سر خواهیم گذاشت.

کمیته امنیتی انتظامی ستاد شهرستانی مدیریت بیماری کرونا- برخوار
۴۰۰/۱/۳۱