جانشین فرمانده انتظامی استان از کشف 110 کیلو تریاک در بازرسی از یک سواری پژو پارس که راننده آن قصد داشت با حرکت در لاین خلاف ماموران را فریب دهد خبر داد.

به گزارش چشم برخوار؛ سرهنگ محمدرضا هاشمی فر بیان کرد: ماموران پلیس تکاوری اصفهان حین گشت زنی در اطراف ایستگاه بازرسی شهید امامی شهرستان شهرضا متوجه حرکت یک سواری پژو پارس در لاین خلاف و چراغ خاموش در تاریکی شب شدند.

وی افزود: بلافاصله اکیپی از پلیس تکاوری وارد عمل شدند و دستور ایست صادرکردند که راننده خودرو توجهی نکرد و با استفاده از سیستم دودزا قصد داشت محدوده دید ماموران را محدود کرده و متواری شود.

جانشین فرمانده انتظامی استان اصفهان ادامه داد: سرانجام ماموران در عملیاتی ضربتی و با تیراندازی به سمت لاستیک های خودرو موفق شدند آن را متوقف و در بازرسی از صندوق عقب و زیر صندلی های پژو 110 کیلو تریاک را کشف کردند.

این مسئول انتظامی اظهارکرد: در این خصوص یک سوداگر مرگ دستگیر و پس از تشکیل پرونده برای اقدامات قانونی به مراجع قضائی تحویل داده شد.

جانشین فرمانده انتظامی استان اصفهان خاطر نشان کرد: نیروی انتظامی با سوداگران مرگ و قاچاقچیان افیونی برخورد قاطع و قانونی می کند و هرگز اجازه جولان به آنان نخواهد داد.

انتهای پیلم/صاخب نیوز