به مناسبت گرامیداشت هفته دفاع مقدس، جلسه ای صمیمی با حضور مربیان وکارکنان مرکز در سالن اجتماعات مرکز برگزار گردید.

به گزارش چشم برخوار؛ به نقل از روابط عمومی اداره کل آموزش فنی وحرفه ای استان اصفهان، علیرضا ملک پور رئیس مرکز آموزش فنی وحرفه ای شهرستان برخوار درتکمیل این خبرافزود:

دراین نشست علیرضا ملک پور ضمن اشاره به گرامیداشت این هفته ، دفاع مقدس را مظهری از برترین صفاتی دانست که یک جامعه می تواند به آن ببالد واز جوانان خودش انتظار داشته باشد.
رئیس مرکز آموزش فنی وحرفه ای شهرستان برخوار با تاکید برمربیان مرکز به برنامه ریزی دقیق و هدف دار بودن آموزشها به کارآموزان، خواستاردقیق انجام تعهدات آموزشی شد.
درادامه علیرضا ملک پور ضمن تشکر از اقدامات صورت گرفته در نه ماهه گذشته مرکز افزود: معیار واثرات کاری انجام شده در مرکز مشخص است ودرمعضل بیکاری واشتغال نقش مهارت آموزی مرکز حائز اهمیت می باشد.
ارائه راهكارها و پيگيري خاص در برخي از امور ويژه و پراهميت در بخش آموزش روستائیان، بانوان، ادارات شهرستان و… از ديگر مواردي بود كه در اين ديدار توسط رئیس مرکز آموزش فنی وحرفه ای شهرستان برخوار مطرح شد..
علیرضا ملک پور در این دیدار در جریان روند کاری همکاران، مربیان و مسایل و مشکلات آنان قرار گرفت و بر تلاش همه جانبه برای تحقق اهداف اداره کل آموزش فنی وحرفه ای استان اصفهان تاکیدنمود.
درپایان با اهداء لوح سپاس وهدایا از تلاشهای آنها تقدیر نمود.