چون برخی افراد و جریان‌ها اشخاصی که به آن‌ها رای داده بودند این کارها را انجام نمی‌دادند و بین مردم نبودند این را القا می‌کنند که کارها پوپولیستی است تا نسبت به گذشته کسی از کار آن‌ها خرده نگیرد.

به گزارش چشم برخوار؛  حسینعلی حاجی دلیگانی با اشاره به سفر های سرزده سران سه قوه گفت: این بازدیدها کاملا مفید است و اتفاقا هزینه‌ها را نیز کاهش می‌دهد، زیرا شما اگر بخواهید یک هماهنگی انجام بدهید و سفری را بروید مستلزم یکسری اقداماتی است که باید از قبل پیش بینی بشود و راجع به مسائل امنیتی و غیره برآوردها صورت بگیرد همچنین هماهنگی‌ها انجام بشود، خود این موارد مسلتزم هزینه‌های خاص خود است.

نماینده مردم شاهین‌شهر، گز و برخوار در ادامه اشاره کرد: اما اگر بدون اطلاع قبلی در یک منطقه وارد شدند به هر حال هزینه‌ها را کاهش و اعتماد عمومی را افزایش می‌دهد و باعث می‌شود که یک‌نوع پیشگیری از اتفاقات ناگوار اتفاق بیافتد و همچینین شرایطی را فراهم می‌کند که مواظبت بشود که مدیران دولتی ترک فعلی را انجام ندهند و وظیفه را به موقع انجام بدهند.

*برخی جریان ها چون خود اهل بازدیدهای میدانی نبودند، به بازدیدها خرده می گیرند

وی تاکید کرد: این کارها کاملا درست و منطقی است و چون برخی افراد و جریان‌ها اشخاصی که به آن‌ها رای داده بودند این کارها را انجام نمی‌دادند و بین مردم نبودند این را القا می‌کنند که کارها پوپولیستی است تا نسبت به گذشته کسی از کار آن‌ها خرده نگیرد.

*رویکرد هر سه رئیس قوه در بازگشت سرمایه اجتماعی اثرگذار بوده است

حاجی اظهار داشت: رویکرد هر سه رئیس قوه امروز اثرگذار بوده است تا آن سرمایه اجتماعی ناشی از اعتماد مردم بازگشت داده بشود و بنابراین هم اقدامات اقای رئیسی در جایگاه رئیس جمهور و هم نوع رفتار و کنش و واکنشی که رئیس قوه قضاییه دارد، که مشاهده می‌کنید ایشان میزگردها و جلساتی که برگزار می‌کند و تا به حال سابقه نداشته رئیس یک قوه به بندی از زندان سر بزند و همچنین اقداماتی که رئیس مجلس دارند و این‌ها جلساتی که باهم دارد کما این که ما در گذشته به خاطر داریم که اقای رئیس جمهور قبلی یک ماه یکبار هم حاضر نبود با دیگر روسای قوا دیدار کند اما امروزه به ابتکار آقای رئیسی و رئیس دیگر قوه‌ها این اتفاق هر هفته در حال انجام است که این نشان از عزم راسخ هر سه قوه دارد تا هر چه بیشتر هماهنگ شده و خدمات بیشتری را به مردم ارائه بدهند.

حاجی عنوان کرد: مردم هم مطمئن باشند که این نوع حضورهای غیر منتظره مربوط به یک زمان خاص نیست و جزء مرام و نوع روش این بزرگان است.

وی تاکید کرد: در نمایندگان مجلس و مدیران دیگر نیز موثر است که در میان مردم باشند و به نظر بنده هم خیلی ضرورت دارد و خود بنده هم هر موقع فرصت بکنم حتما این مورد را انجام می‌دهم.

حاجی در ادامه گفت‌و‌گو ضمن اشاره به خشکی زاینده رود گفت:تا آنجایی که بنده مطلع هستم بالاخره دولت این واقعیت را دریافته است که به این موضوع بایستی به عنوان یک موضوع ملی نگاه بکند و حتی نمایندگان استان‌های دیگر کشور و خصوصا هم مرز با استان اصفهان هم به این نکته پی می بردند که ادامه این وضعیت زاینده رود برای همه نگران کننده بوده و بنده هم اعتقادم این است که نگرانی برای همه ایجاد شده است‌.

حاجی تاکید کرد: دولت بایستی یک ستاد احیای زاینده رود را راه اندازی بکند و از راه‌های مختلف که امکان آن وجود دارد برای احیای زاینده رود تلاش خود را بکند.

انتهای پیام/