سردار فدا گفت: حاج قاسم در سیل خوزستان نه تنها خودش وارد میدان شد، بلکه از ظرفیت ابومهدی المهندس و حشدالشعبی عراق هم استفاده کرد تا نشان بدهد ایران و عراق همبستگی دارند.

به گزارش چشم برخوار؛ سردار مجتبی فداء فرمانده سپاه حضرت صاحب الزمان (عج) استان اصفهان شامگاه چهارشنبه ۱ دی ماه ۱۴۰۰ در یادواره شهدای مدفون در آستان مقدس حضرت ابراهیم بن موسی بن جعفر (ع) (امامزاده نرمی) گفت: همه شهدای روحانی، کسبه، دانش آموز، دانشجو و… یک سبک زندگی و یک سیره در زندگی خود داشتند.

وی افزود: الگو و سرمشق انقلاب و نظام جمهوری اسلامی ما، حضرت اباعبدالله الحسین (ع) و بستگانی که در واقعه عاشورا حضور داشتند است چرا که نمونه پیروان عاشورا، این شهدای انقلاب اسلامی، شهدای مدافع حرم و دیگر شهدا هستند.

سردار فداء با بیان اینکه یکی از مهم ترین ویژگی های حاج قاسم سلیمانی دین داری اش بود، عنوان کرد: ولایت باوری، ولایت پذیری و ولایت محوری از دیگر صفات سردار دلها بود و با همین ویژگی ها توانست جبهه مقاومت را هدایت کند.

فرمانده سپاه حضرت صاحب الزمان (عج) استان تصریح کرد: یکی از بارزترین ویژگی های حاج قاسم، مردم داری و مردم یاری بود که از نمونه های آن می توان به حضور در سیل خوزستان اشاره کرد.

وی با اشاره به اینکه کمک به سیل زدگان خوزستان از وظایف قانونی سردار دلها نبود، اظهار کرد: منطقه مأموریتی حاج قاسم سلیمانی خارج از کشور و در جبهه مقاومت بود ولی وقتی دید که مردم خوزستان رنج می برند، وارد میدان شد.

سردار فداء خاطر نشان کرد: حاج قاسم در سیل خوزستان نه تنها خودش وارد میدان شد، بلکه از ظرفیت ابومهدی المهندس و حشد الشعبی عراق هم استفاده کرد تا نشان بدهد ایران و عراق همبستگی دارند.

فرمانده سپاه حضرت صاحب الزمان (عج) استان افزود: سردار سلیمانی خانواده و فرزندان شهدا را مانند فرزندان خودش دوست می داشت و همیشه با آنها ملاقات می کرد.

وی تصریح کرد: باید حاج قاسم یکی از الگوهای ماست؛ تک تک شهدای این شهرستان می‌توانند الگو، سرمشق و چراغ هدایت باشند اما اصل این است که چگونه معرفی کنیم.

سردار فداء گفت: حضرت آقا می گویند یکی از ویژگی های حاج قاسم این بود که چه در داخل و چه در خارج به رعایت دستورات شرعی مقید بود و نماز اول وقت جزء سیره شهدای ماست.

فرمانده سپاه حضرت صاحب الزمان (عج) استان با بیان اینکه دشمنان نظام جمهوری اسلامی اعترافاتی داشته اند، اظهار کرد: دشمنان ما می گویند ما در این منطقه میلیاردها دلار هزینه کرده ایم اما این جمهوری اسلامی ایران است که عزت پیدا کرده است؛ کسی که تمام نقشه های ما را نقشه بر آب کرده است، جمهوری اسلامی ایران بوده که ما به دنبال نابودی جبهه مقاومت بودیم و جمهوری اسلامی ایران این اجازه را نداد.

وی عنوان کرد: در شرایط فعلی، دشمنان ملت ایران به دنبال تفرقه افکنی بین ما هستند و هر روز با یک اسم به مقابله با نظام بلند می شوند.

سردار فداء در پایان خاطر نشان کرد: حفظ نظام از واجبات است و امروز حفظ پرچم و نظام از همه چیز مهم تر است.

انتهای پیام/