کاروان موسوم به شهید خرازی امروز مهمان مردم شهید پرور میمه، دولت آباد، حبیب آباد و کمشچه و کاروان مشهور به شهید کاظمی هم مهمان مردمان خورزوق، دستگرد، سین، گز و شاهین شهر است.

به گزارش چشم برخوار؛کاروان موسوم به شهید خرازی امروز مهمان مردم شهید پرور میمه، دولت آباد، حبیب آباد و کمشچه و کاروان مشهور به شهید کاظمی هم مهمان مردمان خورزوق، دستگرد، سین، گز و شاهین شهر است.

در دو کاروان ۲۵ نفره شهدای تازه تفحص شده، پیکر مطهر شهیدان سید سعید امی زاده، محمد قاسمیان، احمد مصلحی و حسن نوربخش نیز که با آزمایش DNA شناسایی شده اند، به چشم می‌خورد.

پیکر پاک این شهدا در شهر اصفهان شانزدهم دی مصادف با شهادت حضرت زهرا (س) از میدان بزرگمهر تا گلستان شهدا تشییع و در ۶ نقطه استان به خاک سپرده می‌شوند.

این مناطق شامل پارک کوهستانی قائمیه در اصفهان، روستای خرمنان در شهرستان تیران و کرون، مجموعه مسکونی منظریه در شهرضا، کرکوند در مبارکه، هفت تیر در مبارکه و آران و بیدگل است.

شهیدان بسیجی محمد قاسمیان فرزند عباس متولد یکم دی ماه ۱۳۴۳، احمد مصلحی فرزند حسن متولد ۱۳۴۴ و سید سعید امی زاده فرزند اصغر متولد ۱۳۴۳ در سال ۱۳۶۱ عملیات رمضان به شهادت رسیدند.
شهید حسن نوربخش هم در سال ۱۳۶۶ در عملیات نصر ۳ در زبیدات عراق به شهادت رسید و پیکرش مفقود شد که این شهید نیز با پیگیری‌های کمیته تفحص ستاد کل نیرو‌های مسلح در زبیدات عراق شناسایی و هویتش با آزمایش DNA مشخص شد.

پیکر پاک شهدای تازه شناسایی شده هم در اصفهان و حبیب آباد برخوار خاکسپاری می‌شوند.