روز گذشته ۳۶ میلیارد تومان به پیامبر اعظم (ص) اختصاص یافت که 10 میلیلرد تومان آن مربوط به تکمیل نیاز ها، مسائل موجود در آزادراه شهید حجازی می باشد.

به گزارش چشم برخوار؛ حاجی دلیگانی در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری چشم برخوار از تخصیص 10 میلیارد تومان برای تکمیل پروژه آزادراه شهید سردار حجازی و جاده پیامبر اعظم (ص) خبر داد.
وی گفت خوشبختانه در دوم اسفند سال جاری در جلسه مشترک که بین سازمان بازنشستگی کشور و همچنین شرکت ساخت راه‌های کشور که زیر مجموعه وزارت راه و شهرسازی است؛ مقرر شد تا هر یک از این دستگاه ها مبالغی را در این زمینه اختصاص دهند.
وی گفت: روز گذشته ۳۶ میلیارد تومان به این پروژه اختصاص یافت. که البته بخشی از آن مربوط به تکمیل نیاز ها، مسائل و موضوعاتی نظیر دفع آب های سطحی بعضی جاده ها،  پل ورودی و خروجی پل ورتان (حبیب آباد – ورتان) و … در آزادراه شهید حجازی می باشد.

حاجی دلیگانی گفت: از این اعتبارات، ۵ میلیارد تومان برای سرعت بخشیدن به عملیات جاده پیامبر اعظم (ص) تخصیص داده شدو در مجموع 10 میلیارد تومان به پیمانکار پروژه جاده پیامبر اعظم (ص) داده شد تا روند تکمیل این پژوه سرعت پیدا کند.
وی در ادامه افزود: از  ۴ هزار تن قیری که به آسفالت این گذرگاه اختصاص داده شده بود؛ تا کنون یک هزار تن آن تحویل داده اند و حواله 2000 تن دیگر نیز اخیراً صادر داده شده است.

نماینده مردم برخوار در مجلس شورای اسلامی گفت: جا دارد از همه کشاورزان مسیر، اهالی شهر کمشچه، سین، دستگرد و همه آن عزیزانی که کمک کردند تا هر چه زودتر این مسیر باز شود تشکر کنم.
وی خاطر نشان کرد: همراهی مردم فهیم و بروز شهرستان کمک کرد تا بتوانیم نقش مهمی را در توسعه و پیشرفت شهرستان داشته باشیم و اقدامات را با سرعت بیشتری پیگیری کنیم و انشالله بزودی شاهد بهره برداری از آن باشیم.
حاجی دلیگانی در ادامه به خبرنگار چشم برخوار گفت: این آغاز راه است و در ادامه این پروژه در اولین ایستگاه خودش در میدان بین دولت آباد دستگرد؛ ما می توانیم راه های دیگری را باز کنیم که کل منطقه را پوشش دهد و علاوه بر خارج شدن شهرستان از بن بست؛ مسیر اجرای طرح ها و پروژه های مورد نیاز استان و منطقه را هموار سازد و در نهایت موجب رشد و توسعه شهرستان شود.
وی گفت: بهره برداری نهایی را نمی توان تخمین زد چون به شرایط، نیاز ها و عوامل مهم متعددی که در آن نقش دارد، بستگی دارد.
نماینده مردم برخوار در مجلس شورای اسلامی گفت: در نهایت جا دارد از مردم فهیم شهرستان شورای شهر اسلامی دولت آباد، دستگرد و کمشچه که در این زمینه همکاری داشتند تشکر کنم و امیدوارم بتوانیم هرچه زودتر شاهد نتایج و تکمیل این پروژه بزرگ باشیم.