مسئول جدید بسیج هنرمندان شهرستان برخوار گفت: از تمامی آحاد مردم به خصوص هنرمندان بزرگوار شهرستان دعوت به هم اندیشی و همکاری می نمایم تا بتوانیم گام موثری برای جامعه داشته باشیم .

به گزارش چشم برخوار؛ رضا حدادی مسئول جدید بسیج هنرمندان شهرستان برخوار در گفتگو با خبرنگار چشم برخوار ضمن اشاره به فرمایشات رهبر معظم انقلاب گفت: امام خامنه ای که فرمودند: نظر من تلویزیون، صدا و سیما و بخصوص بخش هنر نمایشی – بخش سریال و فیلم – امروز برای ما از همیشه مهمتر است. من به هیچ وجه یک نگاه مسامحی و گذرا و باری به هر جهتی نسبت به تلویزیون ندارم.

مسئول جدید بسیج هنرمندان شهرستان برخوار افزود: هنرهای نمایشی خیلی مهم هستند؛ ابعاد تأثیرگذاری و فرهنگ‌سازی هنرهای نمایشی خیلی وسیع است و امروز ما به عنوان یک ملتی که چون زنده است، چون حرف دارد، چون احساس هویت و وجود میکند، پس دشمن های بزرگی هم دارد، مواجهیم با دشمنی هائی از راه‌های مختلف، به شیوه‌های مختلف و از جمله به شیوه‌ی استفاده‌های هنری و بیش از همه، هنر نمایش. این نشان میدهد که ما به عنوان یک ملت زنده، به عنوان یک مجموعه‌ای که در دنیا حرفی برای گفتن داریم و هدفی داریم، چقدر باید روی مسئله‌ی هنرهای نمایشی اهتمام بورزیم و سرمایه‌گذاری مادی و معنوی کنیم. لذا من حقیقتاً به این موضوع اهمیت میدهم.

حدادی خاطر نشان کرد: با تاکید بر این که در نظام جمهوری اسلامی ایران ولایت ، مردم ، سپاه و بسیج در کنار هم هستند. دشمن از روشن بودن چراغ پایگاه های بسیج هراس دارد و می داند اگر کوچک ترین تخطی به این کشور کند ، آحاد این ملت کارهای خود را تعطیل می کنند و برای دفاع از این نظام مبارزه خواهند کرد و اینجانب از تمامی آحاد مردم به خصوص هنرمندان بزرگوار شهرستان دعوت به هم اندیشی و همکاری می نمایم تا بتوانیم گام موثری برای جامعه داشته باشیم .