نهمین همایش تجلیل از پذیرفته شدگان کنکوری سراسری ۱۴۰۰ در شهر خورزوق برگزار شد.

به گزارش چشم برخوار؛ به نقل از ندای برخوار نهمین همایش تجلیل از افتخار آفرینان و پذیرفته شدگان کنکور سراسری شهر خورزوق در تالار سیتی سنتر سیمرغ این شهر با حضور خانواده پذیرفته شدگان و مسئولین به همت شهرداری و شورای اسلامی شهر خورزوق برگزار شد.

کبری رحیمی، مسئول کمیسیون فرهنگی ورزشی شورای اسلامی شهر خورزوق در این آئین گفت: تجلیل از نفرات برتر تحصیلی زمینه تشویق و رقابت برای نوجوانان و کنکوری ها در شهر خورزوق ایجاد کرده است.

وی افزود: این آئین به دلیل شرایط کرونایی با تاخیر برگزار شد.

رحیمی با بیان اینکه ۴۰ نفر در کنکور سراسری ۱۴۰۰ پذیرفته شده اند، عنوان کرد: ۴ نفر در مقطع دکترا، ۱۰ نفر در مقطع کارشناسی ارشد و ۲۶ نفر در مقطع کارشناسی افتخار آفرین شده اند.

مسئول کمیسیون فرهنگی ورزشی شورای اسلامی شهر خورزوق اظهار کرد: این پذیرفته شدگان در دانشگاه های مختلف کشور از جمله دانشگاه اصفهان و دانشگاه تهران قبول شده اند و امید است با سعی و تلاش بتوانند آینده سازان خوبی برای کشورمان باشند.

ولی الله امیری یکی از نخبگان شهر خورزوق در همایش تجلیل از پذیرفته شدگان کنکور این شهر گفت: برنامه ریزی و هدف داشتن در تحصیل می تواند موتور محرکی برای تلاش بیشتر و زودتر رسیدن به اهداف باشد.

وی افزود: دانشجویان در هر مقطعی بعد از پایان دوره تحصیل باید خدمت به مردم را در نظر در داشته باشند.

در این آئین همچنین به مناسبت هفته گرامیداشت مقام معلم، از ۴ مدیر مدرسه در مقطع متوسطه دوم در شهر خورزوق تجلیل شد.

انتهای پیام/