روابط عمومی جهاد کشاورزی شهرستان برخوار از توقیف خودروی حامل ۳۰ کیسه آرد یارانه‌ای که قصد تخلیه در یک واحد صنفی غیرمجاز را داشت خبرداد.

به گزارش چشم برخوار؛ به نقل از روابط عمومی مدیریت جهاد کشاورزی شهرستان برخوار، در دومین روز از تیرماه، کارشناسان تنظیم بازار جهاد کشاورزی برخوار یک دستگاه وانت نیسان حامل ۳۰ کیسه آرد یارانه ای را شناسایی و توقیف کردند.

این خودرو در حال تخلیه آرد یارانه ای در یک واحد صنفی غیرمجاز بود که بلافاصله خودرو توقیف و پرونده تخلف «عرضه خارج‌ از شبکه» تشکیل شد.

مدیر جهاد کشاورزی شهرستان برخوار در این باره گفت: کارشناسان تنظیم بازار مدیریت جهاد کشاورزی با مشاهده هرگونه تخلف در حوزه نان سنتی با قاطعیت و بدون اغماض با متخلفان برابر مقررات برخورد خواهند کرد.

سید کسری بابایی افزود: بازرسان تنظیم بازار با هرگونه گران‌فروشی، کم‌فروشی، عدم درج قیمت و عدم رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی به شدت برخورد می کنند. وی تصریح کرد: طرح ویژه نظارت بر نانوایی ها به شدت افزایش یافته و بازرسان بر رعایت بهداشت فردی و محیط، کیفیت، وزن و رعایت نرخ های مصوب توسط متصدیان نانوایی ها نظارت می‌کنند.

انتهای پیام/