سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد دولت آباد طرح پویش را گامی در جهت اعتمادسازی بین دانشگاه و صنعت عنوان نمود.

به گزارش چشم برخوار؛به نقل از روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد دولت آباد، وحیدرضا صیرفیان در جلسه مشترک با مدیر عامل شرکت تابان تهویه سپاهان که به منظور افزایش تعامل در طرح پویش و ارتباط دانشگاه با صنعت برگزار شد گفت: طرح پویش گامی در جهت اعتمادسازی بین دانشگاه و صنعت خواهد بود و باید در این مسیر تعاملات جدی با صنایع داشته باشیم.

 سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد دولت آباد اظهار کرد: در این طرح ، روزهای هفته دانشجو به دو بخش تقسیم شده  که بخشی از آن در صنعت و بخش دیگر در دانشگاه سپری خواهد شد.

 وی همچنین از آمادگی این واحد دانشگاهی در جهت برگزاری دوره های کوتاه مدت و بلند مدت ویژه صنعتگران خبر داد.

 امیر حسین غیومیان نیز در این جلسه اظهار کرد: به صورت ایده آل و آرمانی باید شرایطی فراهم شود تا عملاً ظرفیت زیادی در تعداد نفرات در این طرح وجود داشته باشد، اما این موضوع باید به صورت مرحله به مرحله و پلکانی شکل بگیرد.

 مدیرعامل شرکت تابان تهویه سپاهان ضمن اعلام آمادگی جذب دانشجو در طرح پویش خاطرنشان‌کرد: دیدگاه اولیه نسبت به این طرح این است که بتوانیم آموزش مناسب به دانشجویان متقاضی ارائه کنیم و آنها را برای ورود به بازار کار آماده نماییم.

 به گزارش روابط عمومی، در ادامه مسئولین دانشگاه آزاد اسلامی واحد دولت آباد از  شرکت تابان تهویه سپاهان بازدید به عمل آوردند. این شرکت در زمینه تولید تاسیسات برودتی و حرارتی در منطقه صنعتی دولت آباد مشغول به فعالیت بوده و از برندهای خوشنام در این عرصه محسوب می شود.