باید باورم کنیم جنگ احزاب در فضای رسانه ایی و هم اکنون در میدان عملیات آغاز شده است؛ دشمن به عقل و فکر بچه های ما حمله کرده است.

به گزارش چشم برخوار؛

بسم الله الرحمن الرحیم
خطبه دوم نماز جمعه مرکز شهرستان برخوار توسط حجة الاسلام و المسلمین میرافضلی – 1401/8/6

امام جمعه محترم دولت‌ آباد پس از دعوت خود و نمازگزاران به رعایت تقوای الهی، با اشاره به اتفاقات اخیر در کشور و فتنه انگیزی دشمنان داخلی و خارجی فرمودند: امروز به تعبیر رهبر انقلاب، یک جنگ ترکيبی آغاز شده و اولین قدم را رسانه برمی‌دارد؛ رسانه وظیفه دارد کشته سازی را به جامعه القا و پیش از اطلاع رسانی و شفاف سازی توسط نهادهای قانونی، افکار را اقناع کند.
امام جمعه محترم در ارتباط با جنایت تروریستی حرم مطهر حضرت شاهچراغ (ع) با اشاره به پیام تسلیت رهبر انقلاب افزودند: مجازات عاملانی که در طراحی و اجرای این نقشه شوم دست داشته اند، از واجبات است و باید افرادی و پایگاه هایی که خارج از مرزهای ایران هستند و این خبیث کافر را نیز همیاری داده اند و تربیت کرده اند، شناسایی و به مجازات عمل خویش برسند.
امام جمعه محترم اظهار کرد: بعضی این فتنه ها به صورت هدفمند در بعضی از مراکز و توسط بعضی از افراد اتفاق می افتد، مانند اتفاقاتی که در مشهد مقدس و حرم شاهچراغ افتاده است؛ این اتفاقات با برنامه ریزی از قبل ریخته شده عملی می شود و باید با خرد و برنامه ریزی، ریشه های آن جست و جو شود و دشمن باید منتظر انتقام سخت باشد.


امام جمعه محترم با اشاره به بخش دیگری از پیام تسلیت مقام معظم رهبری فرمودند: همه مسئولین و مردم در مقابل با دست دشمن آتش افروز و عوامل خائن برای کنترل فتنه عربی، انگلیسی و نابودی آن وظیفه داریم پس ما انسان ها نباید منتظر بمانیم تا مسئولین کاری بکنند و باید همه مردم در برابر این بی عفتی و این فتنه ها بایستادند تا ارزش خون شهدا و این انقلاب با فتنه و فضاهای اسرائیلی، و عربستانی زیر سوال نرود.
حجة الاسلام و المسلمین میرافضلی با بیان اینکه آموزش پرورش، حوزه های علمیه، فعالان فکر و تبلیغ، دانشگاه ها، مراکز ورزشی و مراکز تجمع جوانان و نوجوانان باید فعال تر شوند، عنوان کرد: امروز برای ما سوال است که در ۴۰ روز گذشته، آموزش و پرورش برای آگاه سازی دانش آموزان چه کرده است؟ دانشگاه ها بصیرت افزایی کرده اند یا خیر؟
امام جمعه محترم تصریح کرد: باید باورم کنیم جنگ احزاب در فضای رسانه ایی و هم اکنون در میدان عملیات آغاز شده است؛ دشمن به عقل و فکر بچه های ما حمله کرده است.
حجت الاسلام و المسلمین میرافضلی با اشاره به جنگ جنسیتی فرمودند: در پی اتفاق تروریستی و هولناک حرم مطهر شاهچراغ (ع)، اینستاگرام «هشتک شاهچراغ» را محدود کرد؛ این در صورتی است که «هشتک مهسا امینی» با قدرت به کار خود ادامه می دهد و این بُعد رسانه ایی دشمن است که با قدرت وارد میدان شده.
امام جمعه محترم تاکید کرد: اولین وظیفه اوباش، شکستن حرمت مقدسات مؤمنین و مسلمانان است؛ توهین به جایگاه علما، مراجع و زیر سوال بردن آنها، شکستن حرمت امامزادگان و حتی اقدام به قتل در حرم های مطهر، اهانت به قرآن کریم و مساجد، تحقیر و تضعیف نیروهای امنیتی و انتظامی در اذهان مردم و در میدان عمل با حمله و قتل آنان، برای از بین بردن اُبهتشان تلاش می‌کنند تا هر کسی به خود اجازه دهد امنیت مردم را به مخاطره بیاندازد.
امام جمعه محترم دولت آباد فرمودند: به آتش کشیدن ماموران و بسیجیان، به شهادت رساندن آنان، آسیب رساندن به اموال عمومی و اموال مردم و توهین به افراد محجبه به دلیل رعایت شئونات اسلامی برنامه هایی از پیش تعیین شده است.
حجت الاسلام و المسلمین میرافضلی افزود: تحریم و شیطنت در مرزهای جمهوری اسلامی ایران، غفلت، درگیری و گرفتاری داخلی باید بهره نهایی دشمن باشد که آن هم به دست پر کفایت رهبر معظم انقلاب اسلامی و حضور نیروی زمینی سپاه پاسداران در کنار ارتش جمهوری اسلامی مهار و کنترل شد و همچنین اجازه جابجایی مرزها به دشمنان داده نشد و رزمایش اقتدار ولایت تمام کننده بعضی از تفکرات شیطانی دشمنان در مرزهای ما بود.
امام جمعه محترم اظهار کرد: در جنگ رسانه ای دیدید که دشمن تلاش می کند با جوسازی در دنیا، چهره ایران اسلامی را مخدوش و جمهوری اسلامی را اهل خشونت نشان بدهند.
امام جمعه محترم دولت آباد با اشاره به تجمع ضد ایرانی در برلین عنوان کرد: در این تجمع برلین خیلی از پرچم ها وجود داشت؛ همجنس گرایان، جدایان طلب ها، پهلوی ها و دیگران… اما گفتند تصویری از مسعود و رجوی نباید در این تجمع بیاید؛ حتی دشمنان انقلاب هم از این ها متنفرند و نگذاشتند نمادی از سازمان منافقین در این تجمع وجود داشته باشد و می دانستند این تجمع با وجود تصاویر سرکردگان سازمان منافقین دچار فروپاشی خواهد شد.

حجت الاسلام و المسلمین میرافضلی با بیان اینکه امروز میدان دار این فتنه بهائیت است، یادآور شد: بهائیت می‌گوید من اسلام و قرآن را قبول ندارم و پایتخت آن در حیفای اسرائیل است؛ آنان مرکز فروش زنان دارند، آنان فروش زنان ایرانی در پاساژها را به عهده داشتند.
خطیب محترم جمعه در پایان، با تاکید بر مسئله جهاد تبیین، تصریح کرد: امروزه «جهاد تبیین» وظیفه همه ماست؛ باید تاریخ را بخوانیم و آگاه شویم به جنایات آمریکایی ها و بی غیرتی پهلوی ها. دشمن به دنبال آن است که یک جنگ ترکيبی با ابعاد مختلفی از جمله مذهبی، قومیتی، نژادی و… دراین مرز و بوم راه اندازی کند که باید با آن مقابله کرد.