از فرماندار برخوار به سبب ثبت کامل و به موقع وقایع حیاتی، به عنوان ثبت یار برتر استان تجلیل به عمل آمد

به گزارش چشم برخوار؛به نقل از روابط عمومی فرمانداری برخوار؛ گردهمایی رؤسای ادارات تابعه ثبت احوال استان اصفهان با حضور جان نثاری معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری، مهدویان فر مدیر کل امور اجتماعی و فرهنگی استان، قاسمی رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان، حسین غفرانی مدیر کل ثبت احوال استان و محمدرضا قربانی فرماندار شهرستان برخوار برگزار شد.
در این گردهمایی جان نثاری معاون سیاسی ، امنیتی و اجتماعی استانداری اصفهان در ابتدای سخنان خود ایام سوگواری و شهادت حضرت فاطمه زهرا (س) را تسلیت گفت ‌ و در ادامه فرارسیدن سوم دی ماه روز ملی ثبت احوال را گرامی داشت و از زحمات و تلاش های خالصانه کارمندان ثبت احوال در استان اصفهان قدردانی نمود .
جان نثاری بیان نمود: یکصد و چهارسال پیش در چنین روزی اولین شناسنامه و سند سجلی در ایران به نام فاطمه ایرانی به ثبت رسید که این سند از دو کلمه فاطمه و ایرانی پدید آمد که تمام هویت ما دراین نام نهفته است .
وی افزود: دشمنان این مرز و بوم تمام تلاش و امکانات خود را به کار بسته تا همین اولین سند را با این هویت اسلامی ایرانی باطل کنند ولی دشمنان بدانند تا زمانی که نام فاطمه زهرا (س) و امام حسین (ع) در این کشور طنین انداز است هیچ توطئه ای کارساز نخواهد بود. .
گفتنی است: در این گردهمایی از فرماندار برخوار به سبب ثبت کامل و به موقع وقایع حیاتی، به عنوان ثبت یار برتر استان تجلیل به عمل آمد.