آیت الله ناصری:

ایت الله ناصری: انسان باید با خدا رفیق باشد+پوستر

مؤمنین شاکر خدا هستند، یعنی نعمت­های خدا را در نظر می آورند از او تشکر می­کنند. و خدا هم از ما تشکر می­کند تشکر خدا به این است که نعمتت را اضافه می ­کند.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری شهرستان برخوار؛ «چشم برخوار»،آقا خداوند سریع الرضاست ،‌ زود می­بخشد و زود آشتی می­کند. به کسی غیر خودش نگو، ‌در میان شب ۲ رکعت نماز بخوان از خدا عذر خواهی کن­، ‌توبه کن. تمام گناهانت را نابود می­کند بلکه گناهان را تبدیل به حسنه می­کند. خدای به این مهربانی را سزاوار رفاقت است. خدا دوست خوبی است.

از امیر­المؤمنین(علیه السلام) ­روایتی به این مضمون داریم : ‌مؤمنین شاکر خدا هستند، یعنی نعمت­های خدا را در نظر می آورند از او تشکر می­کنند. و خدا هم از ما تشکر می­کند تشکر خدا به این است که نعمتت را اضافه می­کند .

شکر هر چیزی به حسب خودش است، شکر چشم تنها به گفتن الحمدُالله نیست بلکه شکرش این است که به آنجا که مولا راضی است نگاه کنی و به جایی که خدا رضایت ندارد نگاه نکنی. و هم چنین گوش. شکر عقاید را آقا بجا بیاورید، ‌در روایت است روزی حضرت عیسی(علیه السلام) در راه رسیدند به فردی که خیلی بیمار بود، ‌و دائماً می­گفت : خدایا از نعمت­هایی که به من دادی و به بقیه مردم ندادی تشکر می­کنم ،‌ حضرت عیسی(علیه السلام) گفت:‌خدا کدام نعمت را به تو داده که این چنین شکر او را بجا می­آوری­؟ و او گفت : به من ایمان راسخ داده است، ‌این بیماریها مهم نیست!

sarir500_07005107


دیدگاه برای “ایت الله ناصری: انسان باید با خدا رفیق باشد+پوستر
  1. با سلام و احترام خدمت وجود نازنین حضرت آیت الله ناصری و بیت معظم و معزز ایشان
    اما بعد : آنچه که امروز برای همگان از صدر تا ذیل ، مسئول و یا غیر مسئول به نظر می رسد ادای دین با ساحت این استاد بزرگ و معلم اخلاق است واقعا وجود این استاد بزرگ منشاء خیر و برکت برای کشور و نیز استان اصفهان است ما دولت آبادیها وجود این علم زاهد و معلم اخلاق را ندانسته و تا کنون نتوانسته ایم با توجه به مشکلات اخلاقی و فرهنگی موجود در جامعه از محضر مبارک ایشان حداکثر بهره را ببریم وجود ایشان برای جوانان ، نوجوانان و حتی میان سالها و سال خوردگان زادگاهش بسیار مفید به فایده است لذا از علمای شهر و نیز نخبگان و دوستداران انقلاب وحامیان ولایت و نیز نیروهایی که امروز دغدغه فرهنگ در این شهر را دارند انتظار می رود که از وجود ایشان در محافل و مجالس اهلبیت (ع ) و مناسبتهای انقلاب بیشتر استفاده گردد و از بیت معظم و معزز ایشان میخواهیم که محلی را برای نشر آثار فرهنگی و سخرانیهای این عالم زاهد و استاد اخلاق در شهر دولت آباد فراهم تا جوانان این دیار بتوانند با دسترسی آسانتراز رهنمودهای ایشان بهر کافی و وافی را ببرند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.