تجربه جالب یک قصاب جوان دستگردی

این پیشنهاد را به همه کسبه می کنم که برای رونق کسب و کار و افزایش رزق و روزی، تجربه مرا یکبار برای رضای خدا تجربه کنند.

به گزارش چشم برخوار، کار کردن برای مرد؛ حکم جهاد دارد. یکی از ملاک های انتخاب شغل، علاقه است؛ به بیان دیگر اگر فرد به شغلی که انجام می دهد علاقه داشته باشد؛ قطعا نتیجه مطلوبی به دست می آورد و همین امر انگیزه شخص را برای بهتر انجام دادن کار بالا می برد. اما برخی شغل خود را از اجداد خود می گیرند و همان شغلی را ادامه می دهند که پدرانشان انجام می داده اند.

محمد جعفریان که به شغل قصابی مشغول است در پاسخ به خبرنگار اجتماعی خبرما می گوید: این شغل، شغل اجدادش بوده است و این شغل از پدر و پدربزرگ خود به او رسیده است.

چشم برخوار: چه مدت است که شما به قصابی مشغول هستید؟

بنده  اصالتاً اهل شهر دستگرد برخوار و حدود ۱۵ سال است که قصابی می کنم.

43435454

چشم برخوار: آیا برای شما پیش آمده است که فرد نیازمندی به مغازه قصابی بیاید و درخواست گوشت رایگان کند؟ عکس العمل شما نسبت به چنین افرادی چگونه است؟

بله، بارها اتفاق افتاده که فرد نیازمند در مقابل مغازه می ایستد و در صورتی که متوجه شوم به صورت غیر مستقیم کمک می کنم. البته من تجربه های خیلی خوبی از این قضیه دارم، اما همین قدر اشاره کنم که یکی از دلایل رونق کاری من همین موضوع است و هرگاه کمکی کردم چندین برابر فروش داشتم. من این موضوع را شخصاً تجربه کردم واین صحبت را بخاطر خودنمایی و تظاهر عرض نمی کنم ولی این پیشنهاد را به همه کسبه می کنم که برای رونق کسب و کار و افزایش رزق و روزی کمک به محرومین را فراموش نکنند.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.