پدر روحانی به طرز وحشتناک خواهر روحانی را جنگیری نمود.پدر روحانی 33 ساله با گرسنه نگه داشتن خواهر 23 ساله سعی نمود روح اجنه را از وجودش دور سازد.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری شهرستان برخوار؛ «خبرما»، روزگار نو به نقل از دیلی خبر نوشت: پدر روحانی به طرز وحشتناک خواهر روحانی را جنگیری نمود.پدر روحانی 33 ساله با گرسنه نگه داشتن خواهر 23 ساله سعی نمود روح اجنه را از وجودش دور سازد.

164885_351

مرد روحانی به نام دنیل کروگنو اهل رومانی در سال 2005 به شکل وحشتناک سعی نمود روح پلید را از وجود خواهر روحانی دور نماید.

164886_362

دنیل با بستن خانم و گرسنه نگه داشتن وی به مدت 5 روز سعی نمود او را از شر ارواح اجنه خلاص نماید.او هیچ موقع فکر نمی نمود ممکن است ازمایش او به مرگ خانم منجر شود.دانیل با الهام گرفتن از فیلم “آنسوی تپه ها”به کارگردانی کریستین Mungiu سعی داشت خانم را معالجه نماید.در پی بروز این حادثه پدر روحانی قاتل شد و به زندان محکوم شد.هنگامی که دوران حبس خود را گذراند به روستا بازگشت تا در صومعه به ارشاد و راهنمایی اهالی بپردازد اما اهالی روستا از او هنوز ازرده خاطر بودند و بیان داشتند که هیچ موقع نمی توانند جنایت او را فراموش نمایند.تصمیم گرفتند وی را از روستای زاپودنی  بیرون نمایند.مرد روحانی مجبور شد به جنگل پناه برده و در انجا به زندگی خود ادامه دهد.