در جلسه ای که برخی از اصولگرایان استان فارس با احمدی نژاد داشته اند، وی قول هایی برای بازگشت خود به عرصه سیاست داده است.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری شهرستان برخوار؛ «خبرما»، با روی کار آمدن دولت اعتدال در سال گذشته، فعالیت‌های اصولگرایان نیز طی سال گذشته کمرنگ‌تر شد.

با نزدیک شدن به دور بعدی انتخابات مجلس شورای اسلامی، همه احزاب و گروه‌ها فعالیت‌های انتخاباتی خود را شروع کردند.

در این میان اصولگرایان که از عدم وحدت رنج می بردند، برای اولین قدم همایش وحدت اصولگرایان را برگزار کردند و تعدادی از آنها در این همایش شرکت کردند؛ اصولگرایان با برگزاری گردهمایی وحدت اصولگرایان، نشان دادند که می توانند در مواقع لازم حول یک محور جمع شوند و تفکرات خود را پیش ببرند.

در شهرستان های مختلف کشور نیز همایش وحدت اصولگرایان با محوریت چهره‌های شاخص اصولگرایی در شهرستان ها و با حضور برخی از ائمه جمعه در حال برگزار شدن است.

نکته قابل توجه در این میان سکوت احمدی‌نژاد و عدم حضور وی در این همایش بود که اصولگرایان را وارد سوال جدیدی در خصوص اصولگرا بودن احمدی نژاد کرده است.

در همین راستا اخیراً تعدادی از فعالین اصولگرا در استان فارس به تهران آمده و در منزل شخصی احمدی نژاد با وی ملاقات کردند.

در حاشیه این ملاقات، جلسه ای نیز با محوریت تشکیل ائتلاف به منظور آمادگی جهت ورود به انتخابات ریاست جمهوری برگزار شد که طی این جلسه احمدی نژاد قول داده است که در آینده نزدیک به منظور ایجاد انسجام بیشتر به استان فارس سفر می‌کند.

پیش از این احمدی نژاد 2 بار به شمال کشور سفر کرده بود که جزئیاتی از این سفرهای وی منتشر نشده است.

احمدی نژاد در این جلسه به نوعی از حاشیه های ایجاد شده در گذشته ابراز ناراحتی کرده است.

وی همچنین در این جلسه درباره نحوه حضور خود در انتخابات آینده تأکید کرده است که می خواهیم با برنامه و کیفیت بهتر وارد عرصه انتخابات شویم.

بر اساس این گزارش به نظر می رسد سفرهای استانی احمدی نژاد دوباره شروع شود و جلسات محفلی وی با هوادارنش در استان‌ها بهانه خوبی برای رسیدن به یک برنامه منسجم انتخاباتی باشد.

راه دانا