کارگروه مواد مخدر شهرستان برگزار شد

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری شهرستان برخوار؛ «خبرما»، محمدرضا عبدانی فرماندار برخوار در کارگروه مواد مخدر شهرستان برخوار گفت: با توجه به کاهش سن اعتیاد در جامعه و افزایش اعتیاد در دانش آموزان و دانشجویان، باید برنامه‌های آموزشیِ پیشگیری از اعتیاد برای شناخت خطرات و آسیب های اعتیاد در مدارس و دانشگاه ها برگزار شود. وی…

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری شهرستان برخوار؛ «خبرما»، محمدرضا عبدانی فرماندار برخوار در کارگروه مواد مخدر شهرستان برخوار گفت: با توجه به کاهش سن اعتیاد در جامعه و افزایش اعتیاد در دانش آموزان و دانشجویان، باید برنامه‌های آموزشیِ پیشگیری از اعتیاد برای شناخت خطرات و آسیب های اعتیاد در مدارس و دانشگاه ها برگزار شود.
وی افزود: اعتیاد آسیبی اجتماعی که جامعه را به نابودی می‌کشاند و باید دستگاه تلاش خود را برای جلوگیری از این آسیب بزرگ اجتماعی انجام دهند.
فرماندار برخوار گفت: باید اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی برای مستمری بگیران بیمه بیکاری و اداره فنی و حرفه‌ای برای تمامی کار آموزان تحت پوشش دوره آموزش پیشگیری از اعتیاد برگزار کنند.
وی افزود: دانشگاه‌ها هم موظف هستند یک بانک اطلاعاتی از پژوهشگران و افراد فعال در حوزه پژوهش با موضوع مواد مخدر را در سه ماه آیند ایجاد کنند.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.