رئیس آموزش و پرورش برخوار؛

برخوار؛ رتبه اول فرسودگی در فضای آموزشی استان را به خود اختصاص داد

رئیس آموزش و پرورش برخوار در جلسه مدیران ابتدایی شهرستان گفت: برخوار؛ رتبه اول فرسودگی در فضای آموزشی استان را به خود اختصاص داده است.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری شهرستان برخوار؛ «خبرما»، گردهمایی مدیران دوره ابتدایی شهرستان برخوار با حضور معاون آموزش ابتدایی اداره کل استان در محل آموزشگاه پسرانه مریخی پور شهر حبیب آباد برگزار شد.

در این جلسه یزدانی؛ معاون آموزش و نوآوری شهرستان به بیان انتظارات و توصیه های آموزشی و پرورشی دوره ی ابتدایی پرداخت.

در ادامه جلسه بابایی؛ مسئول آموزش و پرورش شهرستان با بیان چالش های پیش روی آموزش و پرورش شهرستان برخوار، گزارش اجمالی از فعالیت های آموزش و پرورش شهرستان را تشریح و با بیان اینکه شهرستان برخوار رتبه اول فرسودگی در فضای آموزشی استان را به خود اختصاص داده، اشاره به فعالیت های انجام شده در این راستا که شامل: برگزاری همایش بزرگ خیرین مدرسه ساز (که در این همایش کلنگ بیش از ۱۰فضای خیر ساز به زمین زده شد)، برگزاری همایش های پرورشی و اولویت قرار دادن برگزاری نماز و آموزش قرآن در مدارس داشت. به دنبال آن خانم جوانی؛ معاون آموزش ابتدایی استان در این جلسه ضمن تشریح کامل بحث مدیریت و ایجاد تغییر و تحول چرخش آفرین گفت: فرایند چرخه رشد و تحول در پایان باید افکار منضبط، افراد منضبط و عملکرد منضبط را بدنبال داشته باشد. وی وجود دبیرخانه بهسازی و توانمندسازی نیروی انسانی در استان را فرصتی برای مطالعه و ارائه راهکارها و مدل هایی برای اجرا در سطح کشور دانست. برنامه انسداد مبادی بیسوادی، تلاش در جهت رفع ناتوانی ها و اختلالات یادگیری، جذب تارکین از تحصیل، نهادینه کردن مهارت های زندگی، اقدام به موقع در زمینه آموزش های پیش دبستانی و پرهیز از آموزش خواندن و نوشتن در این دوره، نظارت و ارزیابی، داشتن نظم کاری و اولویت بندی فعالیت ها، آسیب شناسی طرح های دوره ی ابتدایی توصیه های معاون آموزش ابتدایی استان در جمع مدیران شهرستان برخوار بود. این جلسه با اقامه نماز جماعت ظهر و عصر و صرف ناهار به کار خود خاتمه داد.

15دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.