اطلاعیه شماره ۴ مسابقه بزرگ کتابخوانی پرنیان

نتایج آزمون مسابقه کتابخوانی پرنیان، روز جمعه هفته جاری اعلام می شود.

به گزارش خبرما، دبیر ستاد برگزاری مسابقه بزرگ کتابخوانی پرنیان گفت: آزمون مسابقه کتابخوانی پرنیان در مقطع جوان و بزرگسال صبح روز گذشته در دو حوزه امتحانی دبیرستان رحمت دولت آباد (ویژه دانش آموزان و فرهنگیان) و دانشگاه پیام نور (ویژه سایرین) با حضور بیش از ۶۰۰ نفر برگزار شد.

علی داوری افزود: آزمون مقطع نوجوان روز چهارشنبه گذشته در مدارس منتخب در سطح شهرستان با حضور نزدیک به ۵۰۰ نفر از دانش آموزان مقطع متوسطه اول برگزار شد، همچنین حدود ۶۵۰ نفر از دانش آموزان مقطع ابتدایی در طرح فلش کارت حجاب شرکت نمودند که پاسخنامه خود را تا ۱۵/۲/۹۴ تحویل داده اند.

وی ادامه داد: در این طرح حدود ۲۵۰۰ سری از منابع مسابقه شامل فلش کارت، کتاب پرنیان نوجوان و کتاب پرنیان با تخفیف حدود ۷۰درصد در سطح شهرستان توزیع که با توجه به آمار بالا بیش از ۷۰درصد افرادی که منبع مسابقه را دریافت نموده اند، در آن شرکت کرده اند.

دبیر ستاد برگزاری مسابقه بزرگ کتابخوانی پرنیان خاطرنشان کرد: متن سؤالات آزمون پرنیان ویژه مقطع جوان و بزرگسال که روز گذشته برگزار شد، به همراه پاسخ صحیح سوالات در حال حاضر بر روی وبسایتwww.khabarma.ir و www.sabehat.com قرار داده شده است.

داوری در پایان با اشاره به این که نتایج آزمون روز جمعه هفته جاری بر روی وبسایت های فوق قابل مشاهده می باشد، تصریح کرد: زمان و مکان توزیع جوایز متعاقباً اعلام خواهد شد.

کلید سوالات آزمون کتبی مسابقه پرنیان را در اینجا مشاهده کنید.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.