در جاده سین - گز - گرگاب؛

تصادف، مرگ، و باز هم تکرار قصه پر غصه غفلت مسئولان

در پی قصه پرتکرار حادثه تصادف، روز جمعه در جاده سین – گز – گرگاب، دو تن از شهروندان سینی جان باختند.

به گزارش خبرما، پس از گذشت کمتر از یک ماه از حادثه واژگونی خودرو در جاده سین – گز – گرگاب، باز هم این جاده حادثه آفرید. حادثه ای که در روز جمعه گذشته اتفاق افتاد و منجر به فوت دو نفر از شهروندان سینی شد، افرادی که در حال طی مسیر برای اقامه نماز پرفیض جمعه بودند.

جاده ای که سالیان سال است قربانی می گیرد و بی توجهی مسئولان راه و شهرسازی شهرستان و استان، به لحاظ تلاقی دو شهرستان در این محل و سهل انگاری در نصب علائم و رفع نقطه حادثه خیز همچنان آماج تصادفات پی درپی می باشد. وجود کوره های آجرپزی مزید بر علت می باشد چرا که تردد خودروهای سنگین و کم عرض بودن جاده و عدم مرمت و لکه گیری آسفالت و چندین دلیل دیگر است که در دست هم داده و حادثه می آفریند که نیاز به عزم جدی مسئولان دو شهرستان دارد.

طبق گفته های شهردار سین، این محل خارج از حریم شهر سین بوده و به لحاظ اهمیت موضوع، شهرداری سین طی هفته های گذشته اقدام به لکه گیری آسفالت محل فوق نموده و چون اکثر مردم شهر سین از این جاده به شهر گز و شاهین شهر تردد می نمایند و این جاده در حریم شهرهای گرگاب و گز قرار گرفته متأسفانه این دو شهر هیچگونه اهمیتی در راستای بهسازی و رفع معضلات این معبر انجام نداده اند، لذا با توجه به حساسیت موضوع می طلبد که مساعدت ویژه ای برای اصلاح این جاده صورت پذیرد.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.