در دهه فجر 94

آهنگ خواننده نوجوان خمینی شهری رونمایی می شود

آهنگ «شهادت تاریخ» با صدای محمد حسین رضایی به همت کنگره سرداران و ۲۳۰۰ شهید شهرستان خمینی شهر و دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد تولید شد.

به گزارش خبرماه، تهیه کننده نماهنگ “شهادت تاریخ” در گفتگو با قلمکده گفت: این آهنگ که کاملا بومی و مربوط به شهدای شهرستان خمینی شهر است، با هماهنگی های انجام شده در دهه فجر سال جاری رونمایی می شود.

وی ادامه داد: آهنگ با عنوان شهادت تاریخ است که از سروده های شاعر جوان خمینی شهر میلاد حبیبی بوده و توسط نوجوان خوش صدای این خطه محمدحسین رضایی خوانده شده است.

محمدجواد حاجیان اظهار کرد: با توجه به اینکه اجلاسیه ملی شهدا سال ۹۵ در شهرستان خمینی شهر با حضور مقامات کشوری و لشکری برگزار می گردد و این خطه ۲۳۰۰شهید دفاع مقدس و ۶شهید مدافع حرم را در راه دفاع از حرمین شریفین در سوریه و عراق فدا کرده اند این اثر به یاد گوشه ای از رشادت تولید شد.

وی افزود: محمد حسین رضایی خواننده نوجوان خمینی شهری قبلا نیز با خواندن نماهنگ ” شب چراغ” بر قاب شبکه دو سیما خوش درخشیده است.

مسئول کانون تخصصی هنرهای نمایشی دبیرخانه کانون مساجد گفت: متاسفانه تفکری در شهر بود که ما در خمینی شهر توانایی ساخت آهنگ را نداریم و بهتر است کار به صورت غیر بومی تولید شود و هدف ما از تولید این آهنگ این بود که بگوییم ما در خمینی شهر ظرفیت های زیادی داریم و می توانیم اثر بومی تولید کنیم. به نظر من این کار تلنگر خوبی برای مسئولان است که هنرمندان شهرمان را بیشتر باور کنند.

انتهای پیام/


دیدگاه برای “آهنگ خواننده نوجوان خمینی شهری رونمایی می شود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.