فیلم/ سفارشی که شهید علی معینی به همگان داشت+ وصیتنامه
شناسه خبر : 97556 | تاریخ انتشار : ۰۳ فروردین ۱۳۹۵ - ۲۳:۴۶ |

به گزارش خبرماه، شهید علی معینی در محله کربکند برخوار دیده به جهان گشود و سرانجام در عملیات والفجر ۱۰ به شهادت رسید.
شهید علی معینی در وصیتنامه خود آورده است:

بسم الله الرحمن الرحیم
بسم رب الشهداء والصالحین

«الذین امنوا وهاجروا وجاهدوا فی سبیل الله باموالهم وانفسهم اعظم درجه عنداله واولئک هم الفائزون، ان الله یحب الذین یقاتلون فی سبیله صفاً کانهم بنیان مرصوص».
خداوند دوستدار جنگاورانی است که صف بسته چون دژ نفوذ ناپذیری ودر راه او نبرد می کنند.
«ربنا افرغ علینا صبراً وثبت اقدامنا وانصرنا علی القوم الکافرین».
با نام الله پاسدار حرمت خون شهیدان و حمد و ثنا به حضرت سبحان و مهدی موعود و امام زمان (عج) و نائب بر حقش خمینی بت شکن و با درود بر فقیه عالیقدر آیت اله منتظری و با درود بر خانواده های شهدا از کربلای حسینی تا کربلای خونین خمینی. و به امید پیروزی رزمندگان اسلام این کفر ستیزان که دنیا را به لزه در آورده چند جمله ای را به عنوان وصیت می نویسم.
ای یاران وفادار من ای بلند پایگاه در جهان که با دشمن در دفاع از دین پایداری می کنید.
بدانید که مرگ به منزله پلی است که شما را از سختیها و دشواری ها می رهاند و به جهان مجاهدان فی سبیل اله منتقل می سازد. آیا کسی پیدا می شود که نخواهد از یک زندان دردناک به پایگاه آباد و باغ های زیبا منتقل شود ولی مرگ برای دشمنان شما همانند پلی است که آنها را از کاخ زیبا به زندان سخت و دردناک منتقل می سازد انسان یک روز به دنیا می آید و یک روز هم از دنیا می رود و فقط کردار واعمالمان برجای می ماند.
مرگ سرنوشت ابدی ماست چه بهتر که انسان در راه مکتب و هدفش الله کشته شود از مرگ من نگران نباشید زیرا نزد خدای متعال زنده هستم و روزی می خورم فقط جسم من از میان شما رفته است از مرگ من ناراحت نباشید.
ای مردم:
ملتی که جوانهای آن در جبهه ها نماز شب می خوانند و این جهاد را برای خود فخر می دانند و زندگی ننگین و فرصت طلبی و راحتی را کنار زده ان و شب و روزشان را درسنگر با آن هوای سرد و یا گرم با آن بی آبی می گذرانند و پیشروی می کنند و با کشته شدن من و امثال من کنار نمی روند.
ای ملت اکنون که دست برقلم می برم تا پیامی خون رنگ بنویسم. مطلبی خبر جبهه و جنگ وجهاد خدای کریم تو را شکر می کنم که توانسته ام در این موقع حساس سخن امام عزیزمان را لبیک گویم و این خدمت هرچند ناچیز را به اسلام وانقلاب و مسلمین کرده باشم . ای ملت شهید پرور و امت حزب الله از شما می خواهم که گوش به فرمان امام عزیزمان باشید و گفته های او را در دل و جان خریدار باشید.
ای جوانان در شهر ماندن هنر نیست در رختخواب مردن ننگ است پس به جبهه ها روی آورید و حسین وار در میدان نبرد کشته شوید ای جوانان به خدمت سربازی بیائید که الان افتخار است برای کسی که سرباز امام  زمان باشد.
ای مردم در نماز جمعه و جماعات و در دعاهای کمیل و ندبه و توسل و زیارت عاشورا وغیره شرکت کنید که دعا بهترین درمان برای تسکین درد  است و ما هرچه داریم از این دعاهاست.
واز شما پدران ومادران می خواهم که فرزندان خود را به جبهه ها بفرستید وخود شما هم درجبهه و پشت جبهه به رزمندگان کمک کنید وای خواهران شما هم با حجاب اسلامی خود مشت محکمی بر دهان منافقین بزنید زیرا حجاب تو کوبنده تر از خون من است واز امت حزب اله می خواهم که پشت سرامام ولایت و فقیه حرکت کنید وفاصله نگیرید که اگر فاصله بگیرید منافقین به شما ضربه خود را خواهند زد .ومواظب این منافقین از خدا بی خبر باشید که در ارگانهای اسلامی رخنه می کنند ودر آخر چند جمله ای با پدر وبرادران وخواهرانم وبخصوص با خانواده خودم.
از شما می خواهم که برای من ناراحت  نباشید مانند کوه استوار و صبور و شکیبا باشید و باقی بمانید در جمع گریه نکنید وگوش به حرف بعضی از مردم نادان ندهید و شما هستید که در مقابل صدقین رو سفید هستید. باید افتخار کنید که امانتی را که خداوند به شما داده بود سالم پس دادید و از همگی شما بخصوص پدر ومادرم می خواهم که زحمات را که در طول عمر برایم کشیدید حلال کنید چون من نتوانستم جبران کنم و از همگی شما وخویشان ودوستان می خواهم که مرا حلال کنید و از برادرانم می خواهم که اسلحه  به زمین افتاده مرا بردارید ولحظه ای نگذارید که بر روی زمین افتاده باشد.انشاء الله.
به امید پیروزی رزمندگان اسلام.
جنگ جنگ تا پیروزی./
خدایا خدایا تا انقلاب مهدی خمینی را نگهدار.
رزمندگان اسلام محافظت بفرما.

علی معینی

20160321014704

جهت مشاهده تصاویر در اندازه بزرگ، بر روی تصاویر کلیک کنید…

 


ثبت دیدگاه
  • دیدگاه‌های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط سردبیر در پایگاه خبری منتشر خواهد شد.
  • پیام‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام‌هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
 • ناشناس

  تاریخ : ۱۰ - آذر - ۱۳۹۹

  سلام اگه میشه زندگی نامه و چند عکس از اینشون بزارین


  پاسخ

 • ناشناس

  تاریخ : ۱۰ - آذر - ۱۳۹۹

  سلام اگه میشه زندگی نامه و چند عکس از اینشون بزارین


  پاسخ

 • ناشناس

  تاریخ : ۱۰ - آذر - ۱۳۹۹

  سلام اگه میشه زندگی نامه و چند عکس از اینشون بزارین


  پاسخ

 • .

  تاریخ : ۱۰ - آذر - ۱۳۹۹

  سلام اگه مبشه مشخصات کامل مثل سابقه ی جبهه و سنشون و نام پدر و چند عکس ب همراه زندگی نامشون بزاررین


  پاسخ