پایگاه خبری تحلیلی و اطلاع رسانی شهرستان برخوار«چشم برخوار» با بهره گیری از دو سرمایه اندیشه و صداقت بدون هیچ گونه وابستگی حزبی، جناحی درتاریخ 91/6/25 به عرصه رسانه ای کشورگام نهاد.

 این سایت که با هدف پوشش اخبار و رویدادهای شهرستان برخوار راه اندازی شده است و درنظر دارد تا حوزه خبری خود اعم ازشهرها و روستاهای این شهرستان شامل (دولت آباد، حبیب آباد، شاپورآباد، دستگرد، خورزوق، کمشچه، سین، گز و کلیه روستاها و شهرهای تابعه این مناطق) را به طور کامل پوشش خبری دهد.

 سایت «چشم برخوار» درهمین راستا رویکردی تحلیلی، اطلاع رسانی، آموزشی و انتقادی نسبت به موضوعات و مسایل شهرستان اتخاذ کرده است.

 امید است تا با یاری خداوند و عنایات ویژه حضرت ولی عصر (عج) و با همراهی شما عزیزان بتوان گامی موثر دراعتلای شهرستان برداشته شود. به همین منظور سایت خبری آمادگی خود را جهت دریافت نظرات و پیشنهادات سازنده شما برای ارتقای کمی و کیفی سایت اعلام می دارد.

 جهت کسب اطلاع بیشتر با پست الکترونیکی پایگاه خبری به نشانی info@cheshmeborkhar.ir یا شماره 09378045863 تماس و پاسخ خود را در اسرع وقت دریافت نمایید.

شهروند خبرنگار «چشم برخوار»  از شما دعوت می‌کند تا خبرها، عکس‌ها و ویدئوهایتان را از طریق این سرویس با هزاران مخاطب به اشتراک بگذارید.

شما می‌توانید تصاویر و سوژه‌های خود را از این کانال به ما ارسال کنید و ما آن را به نام خودتان در بخش‌های خبری سایت «چشم برخوار» منتشر کنیم.

اگر در حال حاضر رویدادی در اطراف شما در حال وقوع است، به وسیله موبایل، تبلت و دوربین خود آن را ثبت کنید و برای ما بفرستید.

گرچه ثبت خود خبر مهمتر از کیفیت دوربین شما است، اما چه بهتر که فیلم و عکسی بگیرید که قابل استفاده و نشر هم باشد.کافی است تنظیمات دوربین موبایل خود را روی کیفیت بالا بگذارید و گوشی خود را به صورت افقی بگیرید.

فراموش نکنید که هنگام  فیلم برداری و ارسال فایل اطلاعات لازم از قبیل محل،زمان و توضیحات کامل را روی فیلم توضیح بفرمایید.

لطفا در صورت امکان، شماره تلفن خود را نیز بگذارید تا در صورتی که سؤالی درباره فایل شما داشتیم، بتوانیم با شما تماس بگیریم.

اگر نمی خواهید که نام شما آورده شود لطفا ما را هنگام ارسال فایلتان، در جریان بگذارید.

همکاران ما در تحریریه تلاش خود را می کنند در صورت استفاده مواد ارسالی، شما را از نحوه استفاده از آن مطلع سازند.
به خاطر داشته باشید که هنگام گرفتن عکس یا فیلم،قانونی را نیز زیر پا نگذارید.
برای ارسال سوژه‌های خود کافی است به یکی از دو روش زیر عمل کنید:

1- شماره تلفن 09378045863 را در گوشی موبایل خود ذخیره کنید و فقط از طریق نرم افزار تلگرام، تصاویر (فیلم و عکس) و سوژه‌های خود را برای ما ارسال نمایید.

2- از طریق نام کاربری cheshmeborkhar_ir@ وارد تلگرام شده و برای ما ارسال کنید.

شایان ذکر است برای دریافت اخبار ما و عضویت در کانال تلگرامی باشگاه خبرنگاران کافی است روی لینک زیر کلیک کرده و سپس داخل کانال روی Join کلیک کنید:

https://telegram.me/cheshmeborkhar_ir

تبلیغات در سایت خبری چشم برخوار

آدرس دفتر پایگاه خبری چشم برخوار: اصفهان-دولت آباد- خیابان شهید فهمیده-کوچه قایم پلاک 18 واحد همکف