پیوندها

11 دیدگاه برای “پیوندها
 1. هر روز تو این شهرستان تعداد زیادی واقعه و رویداد وجود داره که جنبه خبری دارند ولی این سایت اصلا بهشون نمی پردازد . لطفا اگه قراره هفته ای یه خبر بگذارید تو سایت درشو ببندید تا مشکلات فرهنگی این شهر تکمیل شود. باتشکر

 2. باسلام، مشکلات مسکن مهر دولت آباد فراوان است ، لطفا یک مستند از مصاحبه با اهالی و هیئت مدیره داشته باشید شاید که مسئولین رسیدگی کنند.

 3. باسلام، همانگونه که ایجاد مسکن مهر در منطقه برخوار باعث رونق و کسب و کار و پیشرفت و …. شده ولی اگر به همینصورت از امکانات تفریحی و فرهنگی و موقعیتی محروم شود آثار ناگوار و نامطلوبی برای آن منطقه دارد. و وقتی امکانات لازم تامین نگردد باعث کوچ اکثریت سکنه و جایگزین شدن انواع قشرها میگردد. لطفا مساعدت فرمایید.

 4. با سلام، بد نیست بدانیم که دولت آباد یک روستا یا دهستان و بخش نیست بلکه از آن به شهر دولت آباد نام برده میشود وشهری پاک و اصیل و مذهبی، ولی مسئولین محترم این شهر باید بدانند که امکاناتی که باید مخصوص یک شهر باشد نیست مثل سامانه حمل ونقل و استفاده خودروها و اتوبوسهای مستهلک که هرآن میتواند برای سرنشینان حادثه بیافریند اینهم مسیری که اکثرا خودروهای سنگین در تردد هستند، یا مثل فضای سبز و وسایلی که در پارکها برای کودکان است که اکثرا قسمتهای آسیب دیده وسایل را وصله پینه کرده اند، یا رها کردن مسکن مهر بحال خود از نظر ایجاد امکانات و فضای سبز و تفریحی و ……… والا بخدا اینجا هم یکی از شهرهای مهم و قطب صنعتی و ثروتمند استان است چرا نباید امکانات و بودجه های شهرهای اطراف مثل شاهین شهر را داشته باشد. سپاس

 5. مدیریت محترم سایت
  با عرض سلام و وقت بخیر خدمت شما
  محمد تقوی مهر هستم مدیر واحد تبلیغات مجله خبری زیفا .
  با توجه به عرصه فعالیت وبسایت شما در دنیای مجازی و به منظور گسترش فعالیت های طرفین تمایل داریم با وبسایت شما تبادل لینک داشته باشیم.
  اگر مایل به ایجاد همکاری با ما هستید لطفا پس از لینک کردن ما در وبسایت خود با نام “مجله خبری زیفا “،از طریق فرم زیر تمایل خود را اعلام کنید تا ما نیز نسبت به تبادل لینک با شما اقدام به عمل آوریم.
  http://mag.zefa.ir/link
  فناوری اطلاعات زیفا همراه همیشگی شما

  • حال ما گرفته هست…
   وبلاگ چشم برخوار به سایت چشم برخوار هیچ ارتباطی ندارد.
   هویت سایت چشم برخوار کاملا مشخص و آماده پاسخگویی و پیگیری مطالبات مردمی شهرستان برخوار می باشد

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.