ارسال خبر

نام و نام خانوادگی (الزامی)

پست الکترونیک (الزامی)

آدرس وبلاگ / وبسایت

تیتر خبر

موضوع خبر

مشروح خبر

تصویر خبر

نکته: در صورتی که قصد ارسال بیش از یک تصویر را دارید از این 2 راه می توانید اقدام کنید: 1- تصاویر را از طریق ایمیل شخصی خودتان به info@cheshmeborkhar.ir ارسال کنید. 2- تمام تصاویرتان را بصورت فشرده (zip) در آورید و سپس در قالب یک فایل برای ما ارسال کنید.

13 دیدگاه برای “ارسال خبر
 1. http://korbekandsport.blogfa.com/post-253.aspx
  به آدرس فوق مراجعه و متن خبر تفاهم انجمن فرهنگی ورزشی کربکند و باشگاه سپاهان مبنی بر برگزاری همایش لاله طلایی یادواره شهدای ورزشکار باشگاه سپاهان و شهید سعید معینی کربکندی به زودی در محل گلستان شهدار اصفهان برگزار می شود
  ضمنا شهید سعید معینی به عنوان شهید باشگاه سپاهان همواره مورد تکریم بوده همچنین همه ساله جام های قهرمانی سپاهان به خانواده ایشان و دیگر شهدای باشگاه تقدیم می گردد.

 2. سلام
  یک خبر کذب در سایت شما ثبت شده است که خندان سکاندار شهرداردولت آباد شد ایشان که با این همه تخلف تائید نشده است این خبر را حذف کنید

 3. یادداشت روز – گزارشی مفصل و تحلیلی از جلسه ۲ساعت و نیمی تودیع و معارفه شهردار سابق و جدید دولت آباد برخوار
  در مراسمی با حضور مهندس جمالی نژاد ، فرماندار شهرستان ، امام جمعه و نمایند شهرستان آقای حاجی و البته شهردار سابق حاج محمد زارعان که بحثهای بر سر حضور و عدم حضور ایشان هم بسیار بود ،و جمع کثیری از مردم جلسه نسبتا به موقع شروع و مسولین شهر و شهرستان هر کدام به واکاوی مسائلی پرداختند که وجه اشتراک آنها اشاره به مشکلات البته بدون ارائه راه حل خاصی ، ابراز امید واری و تشکر از شهردار و شورای سابق و آرزوی موفقیت برای شهردار جدید و شورای اسلامی دوره چهام بود.
  ابتدا نماینده شهرستان آقای حاجب به ایراد سخنانی در رابطه با شهرستان مسائلی چون کمبود آب، کشاورزی و صنایع شهرستان و تلاش های انجام شده در این زمینه و مسائل و مشکلات موجود و همچنین پتانسیل های موجود در شهرستان برخوار اشاره کردند
  وی همچنین به موضوع قرارگیری برخوار در مجاورت اصفهان اشاره کردند و این قضیه را نقطه مثبت برای شهرستان برخوار و به خصوص شهر دولت آباد برشمردند.
  حجت الاسلا م سرافراز در سخنانشان به مسائل فرهنگی شهرستان و پتانسیل های بالایی که در این زمینه وجود دارد و همچنین به مشکلات موجود اشاره کردند. سرافراز مسئله ساخت مصلای نماز جمعه را هم مطرح کرد و از مسئولین در این رابطه برای ساخت و احیای هر چه سریعتر آن درخواست کمک کرد.
  در ادامه فرماندار شهرستان برخوار جناب قاسم زاده ضمن اشاره و توصیه به آقای حاجی مبنی بر نگاه مثبت تر و نیمه پر لیوان در مسائل شهرستان ، به جود پتانسیل ها در زمینه های گوناگون در شهرستان و اقدامات فرمانداری در کلیه زمینه ها جهت رفع مشکلات، پیگیری مصوبات از جمله موضوعاتی بود که در سخنان خود به آن ها اشاره کرد.
  اما نقطه عطف جلسه وقتی وارد سکانس های مهم خود شد که مجری برنامه از آقای زارعان که علی رقم پیش بینی ها خوشبختانه در جلسه حضور یافته بود ، کلید خورد .
  وایشان ضمن تشکر از آحاد مردم ، اتفاقات مثبت دوران خدمت گذاریش را لطف خدا و لیاقت مردم دانست و اتفاقات احتمالا بد دورانش را قصور خود دانست .
  ایشان به فعالیت های صورت گرفته در شهرستان ، خاصه فعالیت های زیر بنایی از جمله ایجاد در آمد های پایدار برای شهرستان ، گسترش چشمگیر فضای سبر ، بهبود تفکیکات ، تصویب اخذ حق آلایندگی برای شهرستان که در شرف اتمام است ، خیابان های شهر از جمله وحدت و خیابان متصل به امام زاده محمود ، پیگیری ، تنطیم و تصویب زرح جامع و به زودی طرح تفصیلی شهر و احیای بافت های فرسوده با تعاون در تخریب و تسهیلات جهت بازسازی و موارد دیگر و به خیابان پیامبر اعظم و خیابان ۲۵ متری کربکند و طرح و احیای امامزادگان شازده محمود و حضرت ابراهیم زمان آباد، قطار شهر ی و… و …به عنوان طرح های نیمه تمام اشاره نمود که از اعضا شورا و شهردار جدید درخواست پیگیری نمود.
  و در پایان ضمن اعلام همکاری و تبریک به شهردار جدید ، توصیه نمود که با وحدت امور را پیش ببرید که اگر وحدت در بین شما نباشد بدانید که شیطان در میان شماست.
  بعد از آن جمالی نژاد معاون عمرانی استانداری به تعریف شهر به مدد آیات سوره یس قرآن کریم نمود و فاکتورهای شهر اسلامی را برشمرد و در ادامه لازمه پیشرفت و رشد در شهر را در تعاون سه عنصر مردم ، شورا و شهردار دانست.
  ایشان در ادامه به تلاشها و زحمات شهردار سابق و روحیه پیگیرانه ایشان و سماجت ایشان در حل و پیشرفت شهر اشاره نمود و تلاش های ایشان و شورای شهر را بسیار ارزنده خطاب نمود.و برای حاج محمد زارعان آرزوی موفقیت نمود
  همچنین ایشان اطهری فر را فردی شایسته ،خوش فکر ، متخصص دانست و بابت انتخاب ایشان به شورای شهر جدید تبریک و از آنها همراهی و همکاری را جهت پیشبرد مسائل شهر خواستار شد.
  در ادامه حکم معارفه مهندس اطهری فر به عنوان شهردار دولت آباد قرائت گردیده و به وسیله آقایان جمالی نژاد ، امام جمعه و فرماندار تقدیم ایشان گردید.
  همچنین بعد از آن اعضای شورا اسلامی هدیه ای را به پاس سپاس از زحمات حاج محمد زارعان و شورای سابق نمودند.
  همچنین استاندار محترم اصفهان آقای زرگز پور، پرسنل و کارکنان شهرداری ، ریاست آموزش و پرورش شهرستان ، فرماندار محترم ، شورای اسلامی دوره سوم ، انجمن فرهنگی ورزشی کربکند و انجمن آبادگران جوان (فرهیختگان) کربکند و جمعی از مردم هدایا و لوح های تقدیری را به پاس تشکر از خدمات حاج محمد زارعان جداگانه و بعضا همراه با گل تقدیم ایشان نمودند.
  همچنین انجمن های مزکور کربکند هدیه ای همراه با شاخه گل به پاس خوش آمد گویی به آقای اطهری فر تقدیم ایشان نمودند.
  در پایان آقای اطهری فر دقایقی را به صحبت پرداخت و ایشان با تبریک عید ضمن تشکر از حسن اعتماد اعضا به خاطر اعتماد و انتخاب ایشان ، وحدت و رفاقت هشت نفره شورا و خود را تقاضا نمود
  همچنین ایشان فعالیت های شهردار سابق حاج محمد زارعان را بسیار ارزنده ،مهم و زیربنایی دانست که تسهیل کننده امور شهرداری در آینده خواهد بود و اشاره داشتند که من که سابقه کار در چنین جایگاهی داشته ام می دانم که خدمات ایشان چقدر مهم و در عین حال سخت بوده. وابراز امیداری کرد بتواند از تجربیات ایشان استفاده نماید.
  ضمنا دراین جلسه از سرپرست موقت شهردار آقای حسینی هم تشکر به عمل آمد.
  در پایان به نظر می آید ، جلسه نسبتا وزینی در تالار شهرداری برگزار شد که نوید بخش آینده ای همراهانه تر را با اتکا به روحیات شهردار خوش نام و جدید دولت آباد شاهد خواهیم بود. هر چند این فعلا یک پیش بینی است و باید دید آنچه در جلسه خوب سه شنبه سوم مهر ماه نود و دو ، در عمل چه نتایجی را در بر خواهد داشت.
  امید است با اتحاد همراهانه و توام با فکر ، تلاش و توکل به خدا آینده بهتر را برای شهر دولت آباد متصور باشیم.

 4. همچنین لازم به ذکر است اشاره شود که ضمن تشکر از مسولین برگزاری مراسم این انتقاد هم به عمل آید برای جلسه ای با این اهمیت بهتر است فضای جایگاه موجه تر و به جای بنر و متعاقب آن اسراف از دیتا شو جهت فضای پشت صحنه استفاده نمایند،چراکه تالار مزبور خوشبختانه از این امکان هم برخوردار است.

  این متن هم حتمت ضمیمه بشه …

 5. با سلام
  قبل از عید یک بنر سر کوچه آیت اله محقق نصب شد به این مضمون که مشاغل مزاحم موجود در این کوچه تا برج ۲ فرصت دارند تا نصبت به تغییر مکان خود اقدام کنند اگرچه این بنر قبل از طلوع آفتاب توسط مزاحمین موجود در این کوچه و کسانی که زن و بچه های خودشان در کوچه پس کوچه های شهر به راحتی و بدون مزاحم بسر می برند ولی خودشان در اینجا از ساکنین سلب آسایش کرده اند. پاره شد.
  ولی اداره اصناف هم که نصبی کننده این بنر بود هیچ اقدامی انجام نداده است تاکنون
  نمیدانم علت نصب این بنر و بی توجهی به تصمیمی که گرفته اند چیست ولی مسئولان اداره اصناف و بازرگانی دولت آباد باید بدانند که مردم مسخره دست اینها نیستند و چرا عرضه رسیدگی به قوانیین و انجام وظایف خود را ندارند
  خواهشمند است در این مورد رسیدگی کنید

 6. درخواست بررسی موضوع بسیار مهم هدایت تحصیلی نهمی ها… که معضل و دغدغه ی نگران کنننده ی این روزهای برخی والدین شده!!!!!

  سرنوشت نهمی ها چه خواهد شد !!

  با سلام خدمت اقای زارعان. لطفا خواهشا عاجزانه از جنابعالی درخواست دارم که درمورد این موضوع با مسوولین مربوطه مصاحبه کرده و جوابیه ای دریافت کنید نکته مهم اینست که همین چند روزه باید رسیدگی بشه…چون تب و تاب ان این چن روز بسیار زیاد است. لطفا در اواولیت قرار گیرد. تشکر

  سیاست هدایت تحصیلی و سوق دادن بچه ها به طرف فنی حرفه ای چیه؟؟؟

  چرا تنها دبیرستان دولت آباد برخوار ( امام سجاد ) تنها میتواند از هر رشته نظری سی نفر را ثبت نام کند؟؟؟ فرقی نداره بچه در چه زمینه ای استعداد داره بقیه را بفرستند فنی حرفه ای؟؟

  اکثر بچه ها خصوصا دانش آموزان پسر وقتی وارد دبیرستان میشوند تازه درس خواندن واقعی و علاقه خود را پیدا میکنند با این سیاست غلط تکلیف این نسل چیه؟

  مهمترین چیز برای ادامه تحصیل علاقه دانش آموزان است چرا برخی دانش آموزان هیچ اختیاری نباید داشته باشند؟؟!!

  بنده خودم برای ثبت نام پسرم دبیرستان سجاد رفته بودم و جناب حسینی مدیر داشتند تلفنی با اداره آموزش و پرورش صحبت میکردند… اداره دستور داد فرقی نداره دانش آموز با چه معدلی میاد دیگه ثبت نام نکنید و همه را بفرستید فنی حرفه ای… واقعا چرا؟؟؟!!!!!

  مشکلات بچه هایی که پایه نهم را تمام کردند و امسال وارد دبیرستان می شوند بسیار زیاد است ما از مسیولین پاسخ قاطع و قانع کننده ای میخواهیم…

  خیلی راحت بچه های پایه نهم و خانواده های آنها را دارند از ادامه تحصیل ناامید میکنند و میگویند حالا آن ها که مدرک کارشناسی و کارشناسی ارشد دارند بی کار هستند… حداقل بگذارید یه فنی یاد بگیرند و بعد دیپلم وارد بازار کار بشوند…

  واقعا بچه های پایه دهم امسال بلاتکلیف و سردرگم هستند و آینده ای مبهم و نگران کننده دارند… چرا کسی پاسخگو نیست؟؟
  باتشکر

 7. سلام م هستم ازتهران. رابطه من و شوهرم چند روزی است که سرد شده ، انگار من برایش بی اهمیت شدم ، زیاد زنگ نمیزنه ، چیکار کنم میشه یه راه حل پیشنهاد کنید

 8. جمعي از كار كنان رسمي كار گري بهزيستي. ۱۳۹۵/۱۰/۲۹ در ۲:۳۳ ب.ظ - پاسخ

  بسمه تعالی
  ریاست محترم دیوان عدالت اداری کشور

  سلام علیکم
  احتراما به استحضار میرساند ما کارکنان رسمی کار گری بهزیستی از هر دو قانون کار و خدمات کشوری محروم هستیم حقوق و مزایا ما از بند ((و)) تبصره ۱۹ اداره کل خزانه دریافتم میکنیم، اما در احکام کار گزینی ما نه مثل همکاران قانون کاریم نه مثل همکاران خدمات کشوری نه مثل همکاران قرارداد معین این سوال برای همه ما کارکنان رسمی کار گری بهزیستی پیش آمده که ما واقعاً چه نوع استخدامی هستیم؟

  نه مثل کارگران مشمول قانون کاریم و نه مانند همکاران خدمات کشوری! نه مثل همکاران قرار داد معین لازم به ذکر است که ماها دارای مدرک کارشناسی و بالاتر مترتبط با کار بهزیستی هستیم اما هیچ پست سازمانی نداریم فقط با ابلاغ انشایی مشغول به خدمت در پستهای حاکمیتی هستیم بدون دریافت مزایای پستی که در آن کار میکنیم.

  مسئولین باید به این امر توجه داشته باشند که ما کارگر شرکتهای خدماتی ویا کارخانه جات نیستیم بلکه به استخدام سازمانی کاملا دولتی در آمدایم از حضرتعالی عاجزانه خواستاریم که از ریاست محترم بهزیستی کل کشور بخواهید این مشکل مهم حل کنند(تبدیل وضعیت از رسمی کار گری به رسمی کشوری یاپیمانی ).

  باتقدیر تشکر فراوان از طرف جمعی از کار کنان رسمی کار گری بهزیستی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.